Badanie firmy IFS: 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje potencjału internetu rzeczy do wspomagani


Badanie firmy IFS: 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje potencjału internetu rzeczy do wspomagani
2017-10-12
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, opublikowała wyniki badania na temat wpływu internetu rzeczy (IoT) na przygotowanie firm przemysłowych do transformacji cyfrowej.
Przeczytaj również:
Na podstawie ankiety wśród 200 przedstawicieli firm przemysłowych na terenie Ameryki Północnej, tylko 16% respondentów wykorzystuje dane pochodzące z internetu rzeczy przy użyciu oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Oznacza to, że 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje danych uzyskiwanych z połączonych urządzeń przy podejmowaniu decyzji i działań strategicznych, ograniczając w ten sposób potencjał cyfrowej transformacji związany z IoT.

W ramach badania pytano o znajomość zagadnień związanych z internetem rzeczy w firmie. Badanie sprawdzało również, w jakim stopniu oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz zarządzania serwisem w terenie (FSM) ułatwia firmom przeprowadzenie cyfrowej transformacji i wykorzystywanie danych z internetu rzeczy.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/badanie_firmy_ifs_84_firm_przemyslowych_nie_wykorzystuje_potencjalu_internetu_rzeczy_do_wspomagania_rozwiazan_erp.html


Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl