BUSZREM SPONSOREM II EDYCJI „Domu Marzeń” w TVN


BUSZREM SPONSOREM II EDYCJI „Domu Marzeń” w TVN
2017-06-19
Od środy 14 czerwca, na antenie TVN, ruszyła druga edycja programu „Dom Marzeń”. Przez kolejne tygodnie widzowie będą mogli śledzić rywalizację dziesięciu par, walczących o prawo do zamieszkania w luksusowym domu.

W zeszłym tygodniu rozpoczęła się II edycja reality show „Dom Marzeń”. Nagrodą główną jest wspaniała willa o wartości 2,5 mln zł. Tak jak poprzednio, pary biorące udział w programie budują ją pod okiem architekta i specjalistów. Tym razem dom powstaje na osiedlu „Wilanówka” na warszawskim Wilanowie. Dla uczestników programu to 11 tygodni wysiłku, ciężkiej fizycznej pracy i stresu. Każdego kolejnego tygodnia z programu odpadnie jedna para. Dla widzów to emocjonujące widowisko i prawo do wskazania zwycięskiego duetu, który zamieszka w zachwycającej rezydencji.

Przeczytaj również:

Tak piękny dom i jego najbliższe otoczenie musi otrzymać odpowiednią oprawę. Dlatego nie zabraknie w nim szlachetnych materiałów nawierzchniowych od Buszrem – kostki brukowej i płyt tarasowych.

Drugą edycję reality show „Dom Marzeń” i zmagania uczestników programu można śledzić w każdą środę o 20:55 na antenie TVN.Nadesłał:

nota bene

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl