DUKA zawitała do NoVa Park


DUKA zawitała do NoVa Park
2017-06-13
W środę 7 czerwca do grona najemców NoVa Park dołączyła marka DUKA. To pierwszy salon firmy w Gorzowie Wielkopolskim.

DUKA to sieć sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w szwedzkim stylu. Marka oferuje szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. DUKA w Polsce to sieć 58 sklepów zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych oraz sklep internetowy www.duka.com.

Przeczytaj również:

„Coraz więcej Polaków, a tym samym mieszkańców Gorzowa, chciałoby często zmieniać wystrój swojego wnętrza. Z pomocą przychodzi im NoVa Park systematycznie poszerzając ofertę z kategorii ‘Dom i multimedia’. Tym razem witamy w gronie najemców znaną i lubianą markę DUKA, która zdecydowała się otworzyć w NoVa Park swój pierwszy sklep w naszym mieście” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Salon DUKA o powierzchni ponad 99 m2 jest zlokalizowany na poziomie 0, obok salonu Apart.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

www.nova-park.plNadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl