Dzień Ojca za kierownicą


Dzień Ojca za kierownicą
2017-06-12
Ile razy już słyszeliśmy od bliskich, że marzy im się usiąść za kierownicą luksusowego auta? Niejednokrotnie cena samochodu z marzeń przerasta nasze możliwości finansowe. Jako dzieci obiecujemy sobie, że „w dorosłym życiu” damy rodzicom wszystko to, o czym zamarzą.

Jest z nami od samego początku. Uczy, wspiera, pomaga i podnosi na duchu. Często jego obecność przyjmujemy za pewnik. Właśnie teraz nadchodzi idealna okazja by podziękować tacie niepowtarzalnym i nietypowym prezentem.

Przeczytaj również:

Chcąc sprawić przyjemność bliskim decydujemy się na prezenty, które wkrótce trafiają na półkę pomiędzy inne zapomniane upominki.

Tegoroczny Dzień Ojca przejdzie do historii. Bo właśnie za sprawą Carsson Car Rental możesz spełnić marzenie Taty. Ile razy mówił o tym, że chciałby podróżować po Polsce luksusowym autem? Dzięki ofercie Carsson Car Rental jest to możliwe.

Nie musisz kupować auta, by cieszyć się komfortem jazdy luksusowym samochodem z marzeń. Bogata oferta wynajmu najnowszych aut daje Ci wybór tego jednego, jedynego, a uproszczone formalności pozwolą cieszyć się samochodem jeszcze w dzień podpisania umowy.

To klient decyduje o tym, jakie auto wynajmie a także na jaki czas. Czy będzie to wynajem weekendowy, miesięczny, półroczny, czy roczny.  

Już teraz poznaj szczegóły oferty i spraw Tacie przyjemność w dniu jego święta.

www.carsson.plNadesłał:

Arni

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Damian, 2017-06-19 15:11:28

    U mnie w tamtym roku ojciec ferrari jeździł wiec 2 raz głupio taki sam prezent kupić on to moze by chciał, ale my z rodzeństwem uznaliśmy, że coś nowego trzeba wymyślić. I kupiliśmy 2minutowy voucher do tunelu w wielkopolsce.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl