Festiwal Zajęć Pozaszkolnych w Wola Parku


Festiwal Zajęć Pozaszkolnych w Wola Parku
2017-06-19
W każdym dziecku drzemie talent, każde może mieć też nowe hobby. Jak pomóc najmłodszym je znaleźć? Ich wolny czas warto poświęcić na rozwój umiejętności i poznawanie nowych dziedzin.

Wola Park zaprasza 23 czerwca na Festiwal Zajęć Pozaszkolnych. Podczas wydarzenia swoją ofertę edukacyjną zaprezentują instytucje działające na terenie Woli i Bemowa, które pomagają odkrywać drzemiący w dzieciach talent. 

Przeczytaj również:

Kursy językowe, zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne czy nauka programowania lub gry na instrumencie. To tylko część zajęć oferowanych przez placówki, które przedstawią podczas festiwalu swój program na wakacje i rok szkolny 2017/2018. Aby umilić uczestnikom czas, wszyscy wystawcy przygotowali dodatkowo na ten dzień sporo atrakcji. Między godzinami 10:00-18:00 zachęcą odwiedzających do udziału w warsztatach plastycznych, tanecznych i pokazach capoeiry. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć również w zabawach i konkursach oraz warsztatach kulinarnych połączonych z nauką języka niemieckiego. Poznają też elementy programowania i będą miały okazję zobaczyć gry stworzone przez innych małych kursantów. 

Na Festiwal Zajęć Pozaszkolnych zapraszamy w piątek 23 czerwca w godzinach 10:00-18:00. Wystawcy na zainteresowanych będą czekać na placu przy fontannie.

Oferty zaprezentują m.in.:
Czytelnia Naukowa nr 3
Akademia Tańca Ireneusz Sulewski 
Wolskie Centrum Kultury
Szkoła Walk Kime
Grupa Capoeira Beribazu
Football Academy
Akademia Tenisa
Szkoła Językowa dla Najmłodszych
Studio Artystyczne Polot 
Klub Edukacji Muzycznej
Giganci Programowania
Uczniowski Klub Sportowy GRISHINA
Szkoła Podstawowa Nr 341Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl