III RAFAKO Półmaraton Racibórz - 500 zł dla najlepszej grupy dopingującej


III RAFAKO Półmaraton Racibórz - 500 zł dla najlepszej grupy dopingującej
2017-06-19
III RAFAKO Półmaraton Racibórz zbliża się wielkimi krokami. Warto zatem pomyśleć, jak można zagrzewać zawodników podczas biegu. Wzorując się na poprzednich edycjach, organizatorzy ogłaszają konkurs dla grup dopingujących. Zwycięski team czeka atrakcyjna nagroda.
Przeczytaj również:
Śpiewy, okrzyki radości, tańce, instrumenty, przebrania - wyobraźnia grup dopingujących zawodników poprzednich edycji raciborskiego półmaratonu była nieograniczona. Jak podkreślali uczestnicy biegu, wsparcie takich kibiców było bardzo potrzebne, dodawało im siły i mobilizowało do ukończenia wymaganego dystansu. Kontynuując pomysł, organizatorzy w tym roku również zachęcają do zgłaszania teamów, którzy w dowolny sposób będą wspierać biegaczy na trasie. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 15.08.2017 r. pod adresem mailowym: osir.raciborz@wp.pl. W mailu należy podać liczbę osób, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, a także napisać kilka słów o grupie. Co ważne, najlepsza grupa otrzyma czek o wartości 500 zł. Dopingujących oceniać będą sami biegacze. Team, który zdobędzie najwięcej głosów, wygra konkurs. 

Przypominamy, że III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się 27 sierpnia. Start i meta znajdować będą się przy ul. Wojska Polskiego (w pobliżu SP4). Trasa wynosi 21097,5 m i posiada atest PZLA. Zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891. 

***

Autor tekstu i zdjęć: Justyna Korzeniak, Adventure Media

***

III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz, będący jedną z propozycji świętowania obchodów 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi. Szczegóły dotyczące III RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.

***

KONTAKT:
Justyna Korzeniak
justyna.korzeniak@adventure.media.pl 
tel: 530 534 539 
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70


Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl