Lato rozgrzewa okazjami we Wrocławiu


Lato rozgrzewa okazjami we Wrocławiu
2017-06-16
Wakacyjne przygotowania wcale nie muszą być drogie. Na letnie kolekcje nie trzeba wydawać majątku. Już 16 czerwca ruszają letnie wyprzedaże we Wrocław Fashion Outlet na których zaoszczędzimy do – 80%

- We Wrocław Fashion Outlet konsekwentnie promujemy modę na nieprzepłacanie, dlatego w tym roku żar letnich wyprzedaży będzie cieszyć naszych klientów już od połowy czerwca  – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. –Okazyjnie kupimy modę męską, dziecięcą, damską, galanterię, obuwie i biżuterię. Co najważniejsze, wszystko z dodatkowymi rabatami od cen outletowych  - niższych nawet o 80% od cen standardowych w innych galeriach handlowych regionu.

Przeczytaj również:

Według danych CBOS na temat zachowań konsumenckich, nawet 85% Polaków odwiedza galerie handlowe podczas wyprzedaży. Szukamy wtedy naszych ulubionych marek w znacznie niższych cenach, które nie nadszarpną budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na wakacje. Sprzedawcy z Wrocław Fashion Outlet podkreślają, że tak naprawdę sezon wakacyjnych przygotowań dopiero przed nami. Początek zakupów rusza często wraz z końcówką roku szkolnego, rozkładając się w czasie nawet do połowy sierpnia. Na przełomie czerwca i lipca stawiamy przede wszystkim na typowo wakacyjne zakupy, potem odświeżamy letnią garderobę, poszukując także spektakularnych zniżek, o które łatwo właśnie we Wrocław Fashion Outlet. W ich odrywaniu pomagają specjalne wyprzedażowe metki. Pojawia się na nich tzw. trzecia cena, czyli dodatkowa zniżka od już wcześniej obniżonej ceny outlet. Sąsiedztwo lotniska sprawia, że do największego outletu w naszym regionie trafia także wielu turystów i gości zagranicznych. Nie wpadają tutaj jednak na zakupowe last minute ale często decydują się na markowe rozwiązanie, które, dzięki dobrym cenom, tutaj mogą kupić znacznie taniej niż w swoich rodzimych miastach.  

Do wakacyjnych wojaży okazyjnie można przygotować się m.in. w jedynym dolnośląskim salonie Quicksilver, który działa we Wrocław Fashion Outlet. Znajdziemy tam m.in. szeroki wybór kostiumów, spodenek, koszulek i akcesoriów, które przydadzą się nie tylko podczas pobytu na plaży. – Podczas wakacji ogromne znaczenie ma przyjazny krój, który umożliwia nam chociażby uprawianie sportów wodnych czy dobrą zabawę na plaży  – mówi Katarzyna Mika z salonu Quiksilver we Wrocław Fashion Outlet. – Szukając wakacyjnego outfitu warto pamiętać przede wszystkim o naszym komforcie. Dlatego wybierając boardshorty czy kostium kąpielowy kierujmy się własnymi preferencjami nie tylko odnośnie kolorów ale też samego fasonu czy materiału, z jakiego został uszyty dany produkt. Dzięki temu wakacyjne kreacje będą uprzyjemniały nam beztroski czas spędzany na urlopie.

 

W poszukiwaniu letnich i wakacyjnych inspiracji w outletowych cenach sięgających nawet do -80% warto zajrzeć na www.wroclawfashionoutlet.com

 Nadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl