LittleBits™ Synth Kit – tak dziś zaczynają przyszli muzycy!


LittleBits™ Synth Kit – tak dziś zaczynają przyszli muzycy!
2017-02-13
Zestaw LittleBits™ Synth to łatwy w użyciu syntezator modularny, który pozwala na zbudowanie własnego instrumentu i tworzenie ciekawych dźwięków.

Zbudowany instrument można rozszerzać o kolejne moduły i konfigurować nie mając przy tym żadnej wiedzy na temat inżynierii czy produkcji muzycznej.  Na zestaw składa się 12 Bitów™, z których można stwzorzyć układy praktycznie takie jak te stosowane w znanych analogowych syntezatorach. Nic w tym dziwnego, bo zestaw Synth został opracowany we współpracy z pionierem elektronicznego sprzętu muzycznego - firmą Korg.

Przeczytaj również:

Seria LittleBits™ to łatwe w użyciu klocki elektroniczne, tzw. Bity™ - są to moduły, które można szybko i łatwo połączyć ze sobą dzięki małym magnesom. W ten sposób powstają często niesamowite instalacje, które pomagają w kształtowaniu  umiejętności technicznych dzieci i młodzieży. Kolejnym ułatwieniem przy łączeniu bitów jest bardzo czytelny podział kolorystyczny i opis, który pomaga rozpoznać właściwe funkcje danego Bita™.

W skład zestawów littleBits™ wchodzą różne moduły, wśród nich elementy wykonawcze takie jak silniki oraz głośniki bity wejścia takie jak czujniki światła czy potencjometry oraz specjalne jak Arduino™ czy Makey-Makey™.

 

Wraz z zestawem LittleBits™ Synth Kit do użytkownika trafia 10 gotowych projektów wynalazków oraz 12 Bitów takich jak głośnik, oscylator,  klawiatura czy mikser strumieniowy. To dzięki nim można przyjemnie uczyć się inżynierii, elektroniki oraz profesjonalnej edycji dźwięku. Tworzenie własnego instrumentu takiego jak np. gitara Synth czy mikser to tylko jedna z ciekawych opcji. Możliwe jest również podłączanie dodatkowych urządzeń takich jak: głośniki czy , słuchawki oraz każdego innego instrumentu muzycznego posiadającego port na wzmacniacz. Wyjście Mini Jack 3.5mm pozwala na podłączenie komputera i nagrywanie w czasie rzeczywistym naszych kompozycji.
Jednym z ogromnych atutów LittleBits Synth jest nieskończona ilość możliwości, dla których inspiracją są zasoby online z tysiącami planów wynalazków (wwwhttps://littlebits.cc/kits/synth-ki) oraz aplikacja z instrukcją krok po roku.

Zestaw LittleBits Synth  jest dostępny w cenie detalicznej 799 zł (z VAT). Wśród akcesoriów dodatkowych znajduje się: bateria, płyta montażowa oraz kabel USB.

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan Meeting Room Assistant (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

  

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plNadesłał:

VIDIS

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl