Masterchef Julka w Empiku w Bonarce


Masterchef Julka w Empiku w Bonarce
2017-06-14
Julka Cymbaluk to przebojowa dziesięciolatka, zwyciężczyni drugiej edycji kulinarnego programu z dziećmi w roli głównej. W najbliższą niedzielę (18 czerwca) o godz. 12:00, specjalnie dla gości salonu Empik w Bonarce.

Masterchef Junior to popularny telewizyjny show, w którym najmłodsi kucharze prezentują swoje ponadprzeciętne zdolności i talenty. Drugą edycję polskiej wersji tego programu przebojem wygrała, pochodząca z Wrocławia, 10-letnia Julka Cymbaluk. Na spotkaniu zaprezentuje książkę ze swoimi przepisami „MasterChef Junior. Druga edycja programu" (Burda Publishing Polska) oraz opowie m.in.: skąd czerpie pasję do gotowania, czy łatwo jej było rywalizować z rówieśnikami i dlaczego tak lubi krewetki.

Przeczytaj również:

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

Właściciel Centrum Handlowego Bonarka, firma Rockcastle Global Real Estate Company Limited (Rockcastle), inwestuje w nieruchomości na całym świecie oraz w spółki z perspektywą wzrostu wartości kapitału. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu (RPA), a jej wartość giełdowa przekracza 2 mld USD. Aktywa Rockcastle obejmują papiery wartościowe globalnych spółek nieruchomościowych działających na rynkach rozwiniętych, m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Singapurze, oraz portfel nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl