Minionkowy zawrót głowy w Centrum Handlowym Bielawy


Minionkowy zawrót głowy w Centrum Handlowym Bielawy
2017-06-07
Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”, w niedzielę 11 czerwca w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza najmłodszych klientów do udziału w wydarzeniu „Minionkowy zawrót głowy”.

W programie spotkania zaplanowano m.in. Minionkowe koło fortuny z nagrodami, mini kino z Minionkowymi bajkami oraz stanowiska do gry w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush.

Przeczytaj również:

30 czerwca na ekrany polskich kin wchodzi długo wyczekiwana komedia animowana „Gru, Dru i Minionki”. Zanim jednak obejrzymy ją na wielkim ekranie, CH Bielawy zaprasza na spotkanie z bohaterami bajki. W niedzielę 11 czerwca w godzinach 11:00-19:00 na najmłodszych klientów CH Bielawy czeka moc atrakcji:

  • ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy DJ’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o godzinie 11:45, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30!
  • MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym maluchy będą skakać, bawić się i wygłupiać oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu!
  • WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogą wziąć udział w zabawie, spełniając jeden z dwóch warunków: pytanie/wyzwanie. Aby wziąć udział w grze, dzieci muszą albo odpowiedzieć na związane z Minionkami pytanie, albo wykonać wskazaną przez animatorów czynność. NAGRODY: bilety na Minionkobus, naklejki, gadżety z filmu, Minionkowe balony, książeczki i filmy na DVD oraz supernagroda – bilety do kina. Ale, wiadomo, fortuna kołem się toczy – na planszy koła znajduje się czarne pole z napisem ZONK; jeśli dziecko wylosuje to pole, nagród nie ma L
  • MINIONKOWA SCENA, a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec!
  • SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować najnowszy film. Przybij im piątkę i zrób sobie pamiątkowe zdjęcia!
  • MINION-WIZAŻ, gdzie dzięki makijażystom każdy maluch będzie mógł przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka!
  • GRA MINION RUSH. Zagraj w nową odsłonę słynnej gry Minion Rush!
  • Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w szalonych i zabawnych Minionkowych stylizacjach!
  • AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH – czekają mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki oraz malowanki!

„Niedzielne popołudnie w CH Bielawy zapowiada się bardzo słonecznie! A to wszystko za sprawą żółtych bohaterów, którzy odwiedzą nasze centrum i zagwarantują dobrą zabawę naszym najmłodszym klientom. Zapraszam już dziś do wspólnego odkrywania Minionkowych przygód” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.plNadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl