Nowe Volvo XC60 w sierpniu trafi do USA


Nowe Volvo XC60 w sierpniu trafi do USA
2017-06-19
Volvo zaprezentowało drugą generację swojego bestsellerowego SUV-a XC60 i teraz wprowadza go na kolejne światowe rynki. W Ameryce Północnej trafi on do salonów w sierpniu.
Przeczytaj również:

Volvo XC60 pierwszej generacji było prawdziwym hitem sprzedaży. SUV szwedzkiej marki na całym świecie znalazł aż 1 milion nabywców. Nowy model jest dużo nowocześniejszy, jeszcze bezpieczniejszy i prezentuje nową stylistykę Volvo. To idealny przepis na powtórzenie sukcesu.

W Europie Volvo XC60 jest najlepiej sprzedającym się modelem w swojej klasie, ale równie ważnym rynkiem jest USA, gdzie SUV-y od lat cieszą się ogromną popularnością, a Volvo posiada bardzo mocną markę. W Ameryce klienci preferują większe modele jak XC90, ale również mniejszy XC60 jest doceniany na tle konkurentów.

Nowa generacja najnowszego SUV-a Volco będzie dostępna w salonach w USA od sierpnia tego roku i ma jeszcze poprawić wyniki sprzedaży szwedzkiej marki.


Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Tomcio78, 2017-06-20 08:28:29

    Mimo, iż "Hamburgery" wybierają przeważnie większe auta XC60 świetnie się u nich sprzedaje. Nowy model ma szanse przebić wynik poprzednika na amerykańskim rynku.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl