Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku ponownie najlepsza w rankingu Bankier.pl


2018-07-25
Konto Oszczędnościowe Getin Banku „Bonus za aktywność” zajęło pierwsze miejsce w lipcowym zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych portalu Bankier.pl. Oferta "Bonus za aktywność" regularnie zwycięża w branżowych rankingach. Z promocji można skorzystać do końca sierpnia br.

Autorzy zestawienia przeanalizowali oferty kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 tys. zł. Po raz kolejny najbardziej atrakcyjna okazała się propozycja Getin Banku. Konto Oszczędnościowe w promocji „Bonus za aktywność” wyróżnia się oprocentowaniem 3,5% w skali roku, gwarancją jego niezmienności przez 12 miesięcy i obejmuje saldo do 10 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę może zostać objęta promocją Konta Oszczędnościowego "Na nowe środki" z podwyższonym oprocentowaniem do 3% w skali roku przez 3 miesiące. Jeśli Klient skorzysta z dwóch ofert jednocześnie otrzyma 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł. oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.

Przeczytaj również:

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie oraz zgodzą się na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku. Oferta jest skierowana do osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 01.05.2017 r. do 10.05.2018 r. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.

Konto Oszczędnościowe Getin Banku w ofercie specjalnej "Bonus za aktywność" od maja br. utrzymuje się na I miejscu rankingu Comperia.pl. W czerwcu br. oferta zwyciężyła także w zestawieniach najlepszych kont oszczędnościowych opracowanych przez ekspertów dziennika „Rzeczpospolita” oraz portalu Bankier.pl.Nadesłał:

GetinBank

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl