RUSSELL HOBBS ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEJ NAGRODY RED DESIGN AWARD ZA KOLEKCJĘ ELEGANCE BREKFEAST


2018-05-08
Red Dot Design Award, to nagroda przyznawana już od ponad 60 lat przez światowej sławy Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Nazywana często „Oscarem designu”, uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

RUSSELL HOBBS ZDOBYWCĄ PRESTIŻOWEJ NAGRODY RED DESIGN AWARD ZA KOLEKCJĘ ELEGANCE BREKFEAST

Przeczytaj również:

Red Dot Design Award,  to nagroda przyznawana już od ponad 60 lat przez  światowej sławy Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen, w Niemczech. Nazywana często „Oscarem designu”, uznawana jest za jedną z  najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

W 2018 roku projektanci i producenci z 59 krajów zgłosili do konkursu ponad 6300 produktów. Zgodnie z hasłem "W poszukiwaniu dobrego wzornictwa i innowacji", jury złożone z około 40 członków oceniło produkty indywidualnie według surowych kryteriów oceny, które obejmują poziom innowacji, funkcjonalność, jakość formalną, ergonomię i trwałość. Panel przyznaje uznawaną na całym świecie pieczęć jakości tylko produktom, które zdobywają je dzięki wysokiej jakości wzornictwu.

 
Kolekcja śniadaniowa Elegance marki Russell Hobbs, składająca się z czajnika, tostera i ekspresu do kawy ze szklaną karafką, jest klasycznie elegancką i nowoczesną kolekcją, zaprojektowaną w celu nadania kuchni niepowtarzalnego stylu, zapewniając wyrafinowany i modny wygląd. 

 

Nagrodzone projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 
Russell Hobbs to marka słynąca z produktów prezentujących nie tylko funkcjonalność, ale i design, który znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni, niezależnie od jej stylu. 

 Nadesłał:

annadrewniana

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl