Salon YES w gronie najemców NoVa Park


Salon YES w gronie najemców NoVa Park
2017-06-01
W ostatnim czasie do grona najemców NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim dołączył znany jubiler – YES.

YES od ponad 30 lat wydobywa emocje i budzi pożądanie, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą wewnętrzny blask. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, YES wytycza nowe kierunki, a współpracując z zaproszonymi artystami, stylistami i projektantami, nieustannie podejmuje ryzyko estetycznych eksperymentów. Niezależnie od sezonu i panujących trendów kolekcje i wzory YES stale cieszą się popularnością.

Przeczytaj również:

„YES to już kolejny znany najemca z branży jubilerskiej, który zdecydował się na otwarcie salonu w NoVa Park. Cieszymy się, że nasze centrum jest dobrym miejscem do prowadzenia biznesu, a nasi klienci mają dostęp do ciągle poszerzanej oferty handlowej” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Salon YES o powierzchni ponad 67 m2 jest zlokalizowany na poziomie 0, pomiędzy sklepami Intimissimi a Stradivarius.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

www.nova-park.plNadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl