Saloniki Kolportera z żywnością funkcjonalną


2014-07-08
Kolporter wprowadził w czerwcu br. do oferty wszystkich swoich saloników prasowych oraz salonów Top-Press cztery rodzaje batoników GO ON firmy Sante, która specjalizuje się w produkcji tzw. żywności funkcjonalnej. Natomiast na półkach wybranych 99 saloników znalazły się 24 inne produkty tej firmy.
Przeczytaj również:
Żywność funkcjonalna, czyli zawierająca z wiele cennych składników odżywczych i minerałów, trafiła do oferty saloników Kolportera po raz pierwszy. Batony GO ON, wzbogacone składnikami odżywczymi, które wspomagają funkcjonowanie organizmu osób aktywnych, w całej sieci Kolportera dostępne są w czterech smakach: czekoladowym, orzechowym, żurawinowym i waniliowym.
Wśród 24 produktów firmy Sante, które znalazły się w wybranych salonikach prasowych, są m.in. ciasteczka owsiane, batony musli i crunchy, herbata (na trawienie i odchudzanie), otręby pszenne, owsiane i żytnie, płatki zbożowe, musli tradycyjne i bezcukrowe, a także jagody goji.
 
Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter jest właścicielem 811 saloników prasowych i 177 salonów Top-Press, a także sieci franczyzowej Traf Press.

Biuro Prasowe Kolportera


Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl