Smerfowa Wioska na weekend w Gliwicach


Smerfowa Wioska na weekend w Gliwicach
2017-06-19
Zapowiada się smerfastyczne powitanie wakacji! 24 i 25 czerwca Smerfy zapraszają małych i dużych do swojej zaczarowanej wioski, która powstanie w Europie Centralnej. Odwiedzimy w niej m.in. Domek Ważniaka, gdzie przeniesiemy się do rozszerzonej rzeczywistości czy Smerfną Kuchnię Łasucha


Przeczytaj również:

To wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w Gliwicach – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Przez dwa dni na terenie centrum będzie można spotkać bohaterów komedii „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Nie zabraknie przedstawień teatralnych oraz warsztatów edukacyjnych, w których bawiąc się maluchy odkryją chociażby tajemnice fizyki, zmierzą się z wyzwaniami sportowymi oraz przygotują specjalne ciasteczka.

W programie czeka wyjątkowe przedstawienie z udziałem Smerfów. Na wielkiej scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „Smerfy: Przygoda w zaczarowanym lesie”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Na dzieci czeka fantastyczne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą (w tym z możliwością pojawienia się na scenie), ale przede wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu. W przedstawieniu aktorzy wcielą się w postaci: Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz, naturalnie, Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera.

 Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski (zaaranżowanej w przestrzeni Centrum Handlowego), w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków. Przy każdym z pięciu domków rozlokowanych na terenie wioski (domek Smerfetki, Osiłka, Papy Smerfa, Ważniaka oraz Smerfna Kuchnia Łasucha) dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każdy domek to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na przykład w Smerfnej Kuchni Łasucha dzieci wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciasteczka à la Łasuch. W domku zamieszkanym przez Papę Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw. Na początku zabawy każde z dzieci otrzyma specjalną Kartę Super-Smerfa, na którą przyklejać będzie naklejki otrzymane po odwiedzinach w każdym z domków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę. W czasie trwania imprezy dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami.

 Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów, oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w Smerfowych Bohaterów. Podczas imprezy dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się i przybić piątkę z… samymi Smerfami, z którymi zrobią sobie także pamiątkowe zdjęcia. Animatorzy wystąpią w aż pięciu specjalnie sprowadzonych do Polski kostiumach. Dzieci spotkają się z Papą Smerfem, Łasuchem, Smerfetką, Osiłkiem i Ważniakiem. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Smerfy czekają na dzieci w Europie Centralnej już najbliższe sobotę i niedzielę od godz. 11:00 do godz. 18:00. Europa Centralna to miejsce przyjazne rodzinnym zakupom pełne inspiracji także do wspólnego spędzania wolnego czasu. Na terenie centrum działa m.in. Kolejkowo, w którym zobaczymy jedyną na świecie makietę z padającym deszczem czy miniaturę Radiostacji Gliwickiej – największy budynek na makiecie kolejowej. Więcej rodzinnych inspiracji można znaleźć na stronie: www.europacentralna.euNadesłał:

a.piwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl