Soudal z Lang Team na targach Bike Expo


2018-03-26
W dniach 24 i 25 marca 2018 roku warszawski stadion PGE Narodowy stanie się mekką entuzjastów kolarstwa. W ramach tegorocznego Bike Expo premierowo zaprezentowane zostanie mobilne muzeum 90 lat Tour de Pologne, którego Soudal jest Partnerem.
Przeczytaj również:
Bike Expo to wystawa najnowocześniejszego sprzętu rowerowego polskich oraz zagranicznych producentów, możliwość spotkań i rozmów ze specjalistami, a także przedstawicielami zagranicznych destynacji rowerowych. Wśród gości specjalnych będzie wielu wybitnych sportowców.

Ważnym punktem programu z pewnością będzie Narodowy Wyścig Niepodległości z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Jego główną ideą jest integracja pokoleniowa, tzn. ścigać się w nim będą różne grupy wiekowe amatorów. Dyrektorem zawodów jest sam Czesław Lang.

Podczas wydarzenia odbędzie się również premiera mobilnego muzeum Tour de Pologne, która rozpocznie się konferencją prasową z udziałem m. in. Czesława Langa, Tomasza Marczyńskiego z Lotto Soudal oraz Ministerstwa Sportu.

Muzeum Tour de Pologne to unikalne na skalę europejską  interaktywne miejsce, w którym całe rodziny mają szansę odbyć wyprawę do świata historii polskiego kolarstwa. W najnowocześniejszy sposób zostanie w nim zaprezentowany rozwój kolarstwa w Polsce na przestrzeni ostatnich 90 lat. Wśród eksponatów zdjęć znajdą się m.in. fotografie drużyny Lotto Soudal i Tomasza Marczyńskiego – kapitana drużyny.

W ramach wydarzenia „Roadshow”, którego Partnerem jest Soudal, mobilne muzeum Tour de Pologne odwiedzi, poza Warszawą, 10 polskich miast: Kraków, Zgorzelec, Głogów, Łódź, Kalisz, Grudziądz, Legnica, Chorzów, Wrocław, Szczecin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej imprezie sportowej.


Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl