Sukcesy dzieci warto nagradzać!


Sukcesy dzieci warto nagradzać!
2017-06-19
Park Handlowy Auchan Bielany przygotował nagrody dla uczniów, którzy na koniec roku szkolnego 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem lub minimum „piątkę”z języka francuskiego. Upominki będzie można odebrać już 24 czerwca.

Docenianie dzieci za pilną i sumienną naukę umacnia ich poczucie własnej wartości i motywuje do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Warto uczyć się również języków obcych, gdyż dzięki nim można np. nawiązać przyjaźnie z osobami mieszkającymi za granicą. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

Przeczytaj również:

W związku z tym Park Handlowy Auchan Bielany organizuje 24 czerwca akcję „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody!”. Dzieci, które otrzymały świadectwo z „czerwonym paskiem”, dostaną zestawy do badmintona, a uczniowie, którzy na koniec roku uzyskali na świadectwie „piątkę” lub „szóstkę” – zestawy do badmintona i piłki do siatkówki. Ponadto na uczniów klas I-III czekają drobne upominki.

Trzeba się spieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona. Będą one rozdawane po uprzednim przedstawieniu świadectwa szkolnego w Punkcie Obsługi Klienta, według kolejności zgłoszeń.

Akcja „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody” odbędzie się 24 czerwca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Nagrody będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Klienta w godzinach od 12.00 do 18.00. Liczba nagród jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl