System ERP w chmurze – nowoczesne rozwiązania biznesowe w ofercie Foonsy


System ERP w chmurze – nowoczesne rozwiązania biznesowe w ofercie Foonsy
2017-06-19
Rozwiązania biznesowe oferowane w modelu chmury obliczeniowej od kilku lat zyskują na popularności i są coraz częściej wykorzystywane w przedsiębiorstwach.

Początkowa nieufność i umiarkowany sceptycyzm kadry zarządzającej oraz osób decyzyjnych w zakresie IT, zwykle płynnie ewoluują w zainteresowanie, by ostatecznie przerodzić się w pełną aprobatę takiej formy eksploatacji oprogramowania.

Przeczytaj również:

Jak wynika z danych Eurostatu pod koniec 2016 r. już ponad połowa przedsiębiorstw działających na terenie Unii Europejskiej, zatrudniających co najmniej 10 pracowników, stosowała rozwiązania cloud computing. Oczywiście w wielu przypadkach korzystanie z tego typu usług ogranicza się jedynie do zewnętrznego przechowywania danych pocztowych czy magazynowania plików, jednak już niemal co trzecie badane przedsiębiorstwo, deklarujące otwartość na taki model współpracy, korzysta z wirtualnych aplikacji finansowych i księgowych, a ponad jedna czwarta firm zarządza w ten sposób relacjami z klientem. Symptomatyczny jest również fakt, iż liczba takich użytkowników z roku na rok regularnie wzrasta.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/system_erp_w_chmurze_nowoczesne_rozwiazania_biznesowe_w_ofercie_foonsy.htmlNadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl