W żołnierskich słowach. Generał w Empiku w Bonarce


W żołnierskich słowach. Generał w Empiku w Bonarce
2018-02-07
Nie bali się sprzeciwić. Dlatego zostali zmuszeni do pożegnania się z wojskiem albo na znak protestu odeszli sami. Już 9 lutego (piątek), o godz. 18:30, spotkanie z generałem Tomaszem Drewniakiem i Juliuszem Ćwieluchem, autorem książki „Generałowie”.

Książka „Generałowie" to głos najwyższych dowódców polskiej armii i szczera rozmowa o naciskach, niszczeniu ludzi i rozbrajaniu polskiego wojska rządzonego przez Antoniego Macierewicza.

Przeczytaj również:

Gość spotkania gen. Tomasz Drewniak to jeden z bohaterów książki, która ukazała się nakładem wyd. Wielka Litera.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl