Weź kredyt na FinAi.pl i odbierz zwrot 500 zł


2018-04-17
Trwa kampania marketingowa skierowana do przyszłych użytkowników platformy kredytowej FinAi.pl. W ramach promocji FinAi nagrodzi 1000 pierwszych klientów premią w wysokości 500 zł.

Już za kilka tygodni klienci będą mogli wziąć kredyt bankowy w 100 procentach przez Internet za pośrednictwem pierwszej niezależnej platformy kredytowej FinAi. Zapewni ona dostęp do wiążących ofert wielu banków, pozwoli na ich porównanie, a następnie podpisanie umowy z wybranym bankiem, bez konieczności wizyty w oddziale czy wysyłania umowy kurierem.

Przeczytaj również:

Z okazji zbliżającego się startu platformy firma przygotowała ofertę specjalną dla swoich pierwszych klientów.  Aby skorzystać z promocji i otrzymać 500 zł premii wystarczy wejść na stronę www.finai.pl/odbierz-500pln/ , podać swój adres e-mail i do 31 grudnia 2018 roku wziąć za pośrednictwem FinAi.pl kredyt bankowy na kwotę minimum 12 000 zł. Gdy klient będzie regularnie spłacać kredyt, FinAi nagrodzi go premią w wysokości 50 zł miesięcznie. Łącznie kwota zwrotu może wynieść nawet 500 zł.

Kampania marketingowa FinAi została podzielona na dwa etapy. W marcu rozdaliśmy przyszłym klientom 500 kredytów ze zwrotem. Zainteresowanie promocją przerosło nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić większą liczbę klientów i zwiększyliśmy promocyjną pulę o 1000 kredytów – mówi Paweł Ostrowski, Chief Marketing Officer w FinAi.

Internet jest głównym medium kampanii. W jej ramach FinAi prezentuje benefity platformy kredytowej, która - w odróżnieniu od rozwiązań funkcjonujących na rynku kredytów konsumenckich (porównywarki internetowe kredytów, agregatory ofert kredytowych) - zapewnia klientom szybki i prosty wniosek kredytowy online, dostęp do ofert wielu banków oraz  jasne i rzetelne informacje na temat kosztów kredytu.

Reklamy wyświetlane na platformach społecznościowych oraz w wyszukiwarce Google kierują na landing page - www.finai.pl/odbierz-500pln/. Komunikacja jest wspierana dodatkowo za pośrednictwem mailingów i kanałów własnych.  

Kreacja oraz działania z zakresu performance marketingu są realizowane w całości „in-house” przez zespół marketingu FinAi. Dane zebrane z poprzednich kampanii pozwalają FinAi na optymalne dostosowanie kreacji, platform i grup docelowych w celu maksymalizacji efektywności prowadzonej komunikacji i obniżenie kosztów konwersji.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która uprości drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego, a także nad usługami wspierającymi sprzedaż zdalną: modelami do zarządzania ryzykiem operacyjnym i ryzykiem kredytowym opartymi o zupełnie nowe dla sektora dane. Firma zatrudnia blisko 50 ekspertów z obszarów bankowości, IT, Data Science oraz komunikacji marketingowej. Platforma kredytowa FinAi zostanie udostępniona klientom już za kilka tygodni. W 2020 r. firma planuje udzielić za pośrednictwem platformy kredytów o wartości 1 mld zł.Nadesłał:

FinAi
http://www.finai.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl