Weź udział w warsztatach i bądź EKOodpowiedzialny


Weź udział w warsztatach i bądź EKOodpowiedzialny
2017-05-08
Jak na co dzień dbać o środowisko naturalne? Tego dowiedzą się najmłodsi i ich rodzice, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Centra Handlowe Auchan w Swadzimiu i Komornikach.

13 maja w Centrum Handlowym Auchan Swadzim, a 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Komorniki pojawi się niezwykła, leśna sceneria. Wśród roślin i leśnych dekoracji najmłodsi i ich rodzice będą mogli się przekonać, że codzienne czynności, takie jak segregowanie śmieci oraz odpowiedzialne korzystanie z wody i energii elektrycznej pozytywnie wpływają na środowisko.

Przeczytaj również:

Na odwiedzających leśne stanowisko EKOodpowiedzialnych w Centrach Handlowych Auchan czekają warsztaty plastyczne, edukacyjne kolorowanki, krzyżówki czy rebusy. Dzieci będą mogły również własnoręcznie ozdobić torby na zakupy czy zagrać w edukacyjną ekologiczną grę planszową XXL. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi leśne stoisko, otrzyma sadzonkę drzewka, którą będzie mógł potem zasadzić w przydomowym ogrodzie lub na balkonie.  

Warsztaty EKOodpowiedzialni odbędą się 13 maja w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy przy ulicy Św. Antoniego w Swadzimiu, a 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Zajęcia trwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl