Współpraca, pośrednictwo i kredyty, czyli nowa inicjatywa serwisu FranczyzaBanku.pl


Współpraca, pośrednictwo i kredyty, czyli nowa inicjatywa serwisu FranczyzaBanku.pl
2014-02-12
Już wkrótce, w serwisie FranczyzaBanku.pl będą dostępne oferty pośredników kredytowych oraz operatorów chwilówek i pożyczek pozabankowych". Przedsięwzięcie ma celu integrację rynku consumer finance.

W odpowiedzi na oczekiwania Użytkowników, a  także ze względu na obiecujące perspektywy rozwoju rynku, podjęliśmy decyzję o wzbogaceniu dotychczasowej oferty i wdrożeniu katalogu firm i instytucji, które proponują produkty dla różnych segmentów klienta. Już wkrótce, oddamy w Państwa ręce dwa katalogi firm: "Pośrednicy kredytowi" oraz "Operatorzy chwilówek i pożyczek pozabankowych".

Przeczytaj również:

Inicjatywa ma na celu zintegrowanie wszystkich graczy działających na rynku consumer finance. Z jednej strony, dostawców produktów i usług finansowych, z drugiej- podmioty zajmujące się sprzedażą kredytów, pożyczek pozabankowych oraz chwilówek.

Na rynku brakuje platformy integracyjnej, która umożliwia wymianę tego typu informacji. Przedsięwzięcie pomoże pośrednikom finansowym nawiązać współpracę z nowymi Partnerami Biznesowymi oraz ułatwi dostęp do nowych produktów właścicielom biur kredytowych i doradcom mobilnym.  W wyniku poszerzenia dotychczasowej oferty, osoby z działu sprzedaży będą mogły zdobyć nowych Klientów oraz zyskać przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.

Sieć franczyzowa i rynek agencyjny wzajemnie się uzupełniają. Wielu obecnych franczyzobiorców wywodzi się z rynku agencyjnego. To przedsiębiorcy, którzy prowadzili biura kredytowe i rozpoczynali działalność w czasach hossy kredytowej. Dziesięć lat temu istniało powiedzenie: nie masz pomysłu na biznes to otwórz agencję kredytową. Zmiany na rynku zweryfikowały graczy i przetrwali najbardziej przedsiębiorczy. Mają świadomość, że dziś do biur kredytowych trafiają klienci, dla których oferta bankowa z różnych powodów może być ograniczona lub mało atrakcyjna.  Dlatego też, postanowili zmienić barwy i połączyć siły z dużym graczem posiadającym rozpoznawalne logo, które umożliwia dotarcie do dobrego rentownego klienta.

Zapraszamy do współpracy pośredników kredytowych, operatorów pożyczek pozabankowych oraz chwilówek. Osoby, które są zainteresowane wpisaniem swojej firmy do katalogu, prosimy o kontakt pod adresem wspolpraca@franczyzabanku.pl Jestem przekonany, że nowa kategoria serwisu przyczyni się do dalszego wzrostu konkurencyjności Naszych Partnerów i wzmocni dotychczasową współpracę.

 

 

Autor: Maciej MakowskiNadesłał:

FranczyzaBanku

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl