Doświetlenie mebli taśmą LED – kilka porad


Doświetlenie mebli taśmą LED – kilka porad
2017-11-02
Za pomocą profili LED możemy doświetlić nawet najmniej praktyczne miejsca. Różnorodne kształty dają nam pewność, że taśma LED sprawdzi się wszędzie.

Zastosowanie profili LED pozwala na przedłużenie żywotności taśmy LED, ponieważ pełni on funkcję radiatora, odprowadza ciepło z taśmy oraz dodatkowo chroni ją przed uszkodzeniem mechanicznym, a także zabrudzeniem. To wszystko przekłada się na bezawaryjną pracę i jej dłuższą żywotność. Wybierając profile LED, warto zwrócić uwagę nie tylko na profesjonalne wykończenie mebli. Ważnym elementem jest także odpowiednia prezentacja i design. Takie połączenie sprawia, że nasze meble będą prezentowały się bardzo dobrze i będą dekoracją samą w sobie.

 

Klusdesign.pl jest producentem oświetlenie LED, który dzięki swojej długiej obecności na rynku wie jak sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego tak wiele osób decyduje się na zakup właśnie od niego.

Wybierając profile LED, warto zwrócić uwagę na ich osłonkę, może być ona mleczna bądź transparentna, co pozwoli na modyfikację światła z taśmy LED i wyeliminuje efekt męczącego wzroku. Wybierając profil kątowy, dodatkowo zmienia się także kąt padania światła, a tym samym zwiększa możliwości aranżacyjne. Natomiast światło z profilu zamontowanego równolegle do powierzchni mebla będzie się koncentrować na obiekcie znajdującym się bezpośrednio pod nim, niestety nie jest to zawsze zgodne z naszymi projektowymi zamysłami.

Chcąc doświetlić meble takie jak sofa, czy regały możemy także skorzystać z kinkietów. Oprawy LED montowane na ścianę nie dość, że dobrze wyeksponują meble, to będą prezentowały się naprawdę dobrze. Dodatkowo oświetlenie takie jest naprawdę praktyczne, montując je np. nad sobą podczas wypoczynku, w każdej chwili będziemy mogli oświetlić sobie czytaną książkę, czy gazetę, jak dobrze wiecie, samo światło ogólne nie jest zawsze dość wystarczające.Nadesłał:

KaczaMalwina

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl