Tkaniny w kolekcji LAVARD jesień-zima 2017/2018


2017-09-29
Jesienno-zimowa aura bogata w obfite deszcze i siarczyste mrozy, przynosi nam wiele modowych wyzwań. Stoi za tym wybór nie tylko odpowiednich krojów, ale takze tkanin, które delikatnie otulą nasze ciało. Remedium może stać się miękka wełna jagnięca, kaszmir czy alpaka tzw. ,,wełna bogów''.

Tkaniny na niepogod

Znajomość tkanin, które okażą sinajlepsze na mroniejsze dni, jest bardzo przydatna. Szczególnie, kiedy stawiamy na elegancj, a przy tym komfort noszenia. W garniturach istotne jest, aby wełna miała grube sploty. Płaszcze powinny byz najlepszej jakoci bawełny lub wełny jagnicej czy owczej, a kurtki najlepiej puchowe. Prawdziwymi perełkami wród najcieplejszych tkanin sokrycia wierzchnie z alpaki lub te, z dodatkiem kaszmiru.

Jesienno-zimowe elegancje W jesienno-zimowej elegancji najwaniejsze swełniane garnitury. Mężczyni mogje bez obaw wybiera w najchłodniejsze dni. Materiał jest odporny na nisktemperatur i doskonale separuje wilgood skóry, a przy tym nie gniecie si. W kolekcji marki znajdujsitake najlepszej jakoci bawełniane tkaniny w postaci marynarek czy spodni na nieco łaskawsze temperatury. Wyjtkowym akcentem do jesienno-zimowych stylizacji, który dodaje LAVARD, skruszce z jakich zostały wykonane dodatki: guziki z rogu bawoła czy z drzewa orzechowego.

Na zewntrz z klas

Jakie tkaniny marka oferuje w okryciach wierzchnich? W kolekcji mskiej znajdziemy wełniane płaszcze, tym razem z dodatkiem kaszmiru. Dodaje on tkaninie mikkoci i delikatnie otula podczas chłodu. W propozycjach marki bddostpne take puchowe kurtki mskie. To alternatywa dla mężczyzn, którzy ceninonszalanck, lunelegancj.Nadesłał:

Limelight

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl