11. edycja Konferencji Rada Nadzorcza już niebawem


11. edycja Konferencji Rada Nadzorcza już niebawem
2021-10-19
Po raz 11-ty najwybitniejsi eksperci i praktycy corporate governance wezmą udział w spotkaniu „Konferencja Rada Nadzorcza”, które odbędzie się w formule online już 27 października 2021 r.
Po raz 11-ty najwybitniejsi eksperci i praktycy corporate governance wezmą udział w spotkaniu „Konferencja Rada Nadzorcza”, które odbędzie się w formule online już 27 października 2021 r. Celem nadrzędnym jesiennej edycji, będzie dogłębne omówienie perspektyw działalności rad nadzorczych w 2022 roku.
Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. Od ponad dekady, główną ideą konferencji jest edukacja i kształtowanie postaw uwzględniających korzyść dla wszystkich interesariuszy spółki. W związku z tym, goście uczestniczą w szeregu debat i paneli poruszających tematykę problemów i wyzwań stojących przed nadzorem właścicielskim. W tym roku tematem przewodnim będzie „Co czeka rady nadzorcze w 2022 roku?”
Konferencja odbędzie się w formule online 27 października 2021 r. W trakcie całodniowego wydarzenia, eksperci i praktycy ze świata nauki i biznesu, poruszą m.in. takie tematy jak:
Kodeks Spółek Handlowych w gąszczu pytań (i odpowiedzi)
Współpraca dyrektora finansowego z radą nadzorczą
Rola rad nadzorczych w firmach rodzinnych – praktyczne przykłady z życia i korzyści z powołania profesjonalnej rady nadzorczej
Szacunki księgowe – czyli o trudnej sztuce rozmów biegłych rewidentów z interesariuszami
Współpraca z radą nadzorczą – oczami biegłych rewidentów
Fikcyjna odpowiedzialność rad nadzorczych – czy na pewno?
Sygnalista z perspektywy rady nadzorczej i pracowników nadzoru właścicielskiego
Jak być niezależnym członkiem rady nadzorczej i nie zwariować?
Rady nadzorcze oczami inwestorów indywidualnych
Komunikacja między radą nadzorczą a zarządem

 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się najlepsi eksperci ze świata nauki i biznesu. Są to m.in. Dominik Biel, Agnieszka Baklarz, Marcin Barłog, Jarosław Dac, Maja Jabłońska, Monika Kaczorek, Piotr Karlik, Barbara Misterska-Dragan, Milena Olszewska-Miszuris, Filip Ostrowski, Michał Rogatko, Marzena Rosler-Borakiewicz, Piotr Rybicki, Roman Seredyński, Piotr Woźniak.
– Już za kilka dni odbędzie się 11. edycja Konferencji Rada Nadzorcza. Konferencji nie tylko dla członków rad nadzorczych, ale dla wszystkich zainteresowanych tematyką ładu korporacyjnego i nadzoru właścicielskiego. W tym roku zaplanowaliśmy temat współpracy rady nadzorczej z biegłym rewidentem, a także poruszymy kwestie jak wygląda relacja na linii dyrektor finansowy – rada nadzorcza – mówi Piotr Rybicki, organizator Konferencji Rada Nadzorcza. - Ale oczywiście w programie również prelekcje dedykowane radom nadzorczym, wśród których na szczególną uwagę zasługują te poświęcone wyzwaniom, przed jakimi stoją rady nadzorcze w 2022 roku – w szczególności w zakresie zmian w prawie handlowym, a także temat, który w ostatnim czasie stał się bardzo aktualny – odpowiedzialność osobista członków rad nadzorczych. Celem Konferencji Rada Nadzorcza jest propagowanie profesjonalnego nadzoru właścicielskiego i wsparcie w profesjonalizacji rad nadzorczych – dodaje. 
Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy, którzy mając na względzie dobro polskiego rynku finansowego i kapitałowego mają świadomość korzyści wynikających ze sprawnie funkcjonującego tego wewnętrznego organu kontrolnego. 
Partnerzy merytoryczni: ACCA Polska, Grupa Kapitałowa UHY ECA, Grant Thornton, Filipiak Babicz Legal.
Rejestracja na stronie: https://app.evenea.pl/event/xi-konferencja-rada-nadzorcza/
Udział w XI Konferencji Rada Nadzorcza jest bezpłatny.
Strona XI Konferencji Rada Nadzorcza https://nadzorcza.pl/ 

Nadesłał:

artur@multian.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl