5 powodów, dla których warto zakupić auto używane w salonie dealerskim


5 powodów, dla których warto zakupić auto używane w salonie dealerskim
2019-03-25
Chcesz kupić auto z drugiej ręki? W takim przypadku warto sprawdzić oferty dostępne w salonach dealerskich!

Nie każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, że używane auta możemy kupować także w salonach dealerów niemalże wszystkich marek. Dlaczego warto zdecydować się na transakcję w salonie?Nowsze roczniki

W salonach znajdziemy przede wszystkim auta pochodzące z ostatnich roczników – nowoczesne, bezpieczne, z atrakcyjnym wyposażeniem.

To gratka dla osób, które chcą kupić auto nowsze, ponieważ na rynku dość rzadko pojawiają się kilkuletnie samochody używane.

Sprawdzony stan techniczny

Kolejna zaleta zakupu używanego auta w salonie dealerskim to jego stan techniczny – przed wystawieniem na sprzedaż pojazdy są precyzyjnie kontrolowane i ewentualnie naprawiane, więc nie pojawią się żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Jako klient mamy także wgląd w informacje techniczne o aucie, które będą bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Gwarancja na używane

Salony dealerskie zapewniają półroczne i roczne gwarancje dla samochodów używanych – dzięki temu w razie wystąpienia awarii możemy liczyć na bezpłatną pomoc dealera.

Gwarancje mogą posiadać wyłączenia, dlatego warto zapoznać się z zapisami umowy gwarancyjnej i zakresem ochrony.

Atrakcyjne finansowanie

Jeśli chcemy kupić auto używane, ale nie mamy pełnej sumy odpowiadającej jego cenie, możemy skorzystać z atrakcyjnych metod finansowania dostępnych w salonach dealerskich.

W praktycznie każdym salonie możemy skorzystać z kredytów samochodowych i dodatkowo z leasingu – takie oferty dostępne są także dla używanych pojazdów.

Tańsze ubezpieczenie

Dodatkowo, w salonie możemy wykupić niedrogie ubezpieczenie dla naszego samochodu. Salony posiadają dodatkowe zniżki, dlatego klienci mogą wtedy wykupić pełen pakiet ubezpieczeniowy w jeszcze niższej cenie.

Jeśli także interesują cię takie samochody używane sprzedaż Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy znaleźć wiele atrakcyjnych ofert – dostępne są także na stronach internetowych salonów dealerskich.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl