83% zawartości śluzu ślimaka jako składnika aktywnego!


83% zawartości śluzu ślimaka jako składnika aktywnego!
2018-01-18
Zapraszamy na stronę firmową dedykowaną kosmetykom naszej marki SnailsGarden.com 83% zawartości śluzu ślimaka jako składnika aktywnego!

* certyfikowana POLSKA BIO hodowla

Snails Garden Cosmetics oferuje wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne z naturalnym śluzem ślimaka.


WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY SĄ POLSKIE, CHARAKTERYZUJĄ SIĘ NATURALNYMI SKŁADNIKAMI I INNOWACYJNĄ FORMUŁĄ, CO PRZYNOSI DOSKONAŁE EFEKTY.

Ślimak na twarz - warsztaty kosmetyczne.

Wystarczy wybrać krem z linii Prestige - jedna z kilku naszych wspaniałych propozycji. Ich receptura opiera się na wyjątkowym składniku, jakim jest 100% śluz ślimaka, który jest pozyskiwany prosto z naszej eko hodowli na Mazurach, znajdującej się w Krasinie pod Pasłękiem. Jest to wspaniały składnik, w pełni naturalny, odznaczającymi się wysoką jakością. Nie posiada żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów, dzięki czemu wykazuje się wysoką skutecznością. Nasz krem pozwala uporać się z kłopotami skórnymi.

Wymienić warto chociażby kolagen, elastynę, allantoinę, a także witaminy A, C oraz E. Oprócz tego znajdziemy w nim naturalny antybiotyk niwelujący bakterie, mukopolisacharydy, a także kwas glikolowy. Wszystkie te naturalne proteiny są szybko wchłaniane przez skórę, dzięki czemu efekty naszych kremów są zadziwiające. W krótkim czasie stosowania można przywrócić swojej skórze prawidłowe funkcjonowanie, wpłynąć na jej regenerację, a także w odpowiedni sposób odżywić. Nasze kremy posiadają także w swoim składzie kwas hialuronowy, które opóźniają procesy starzenia się skóry.

Obecnie na polskim rynku praktycznie nie znajdziemy produktów kosmetycznych i leczniczych, opartych o ekologiczny naturalny śluz ślimaków, nie wspominając o % ilości tej natury, tak jak w kremach marki Snails Garden Cosmetics. Oferujemy jedyny certyfikowany i reklamowany krem ze śluzem ślimaka firmy Snails Garden - 100% śluz z naszej ekologicznej hodowli ślimaków śródziemnomorskich! Europejski Certyfikat Zgodności nr: PL-EKO-09-/2383/15.


Cała tajemnica, jeśli chodzi o śluz ślimaka zawarty w naszych kremach polega na tym, iż posiada on w swoim składzie wiele cennych elementów, co potwierdza Polska Akademia Nauk - video na snailsgarden.com

Czy rana może zagoić się tak, by nie pozostawić po sobie śladu? Śluz ślimaków, według badaczy, może pomóc leczyć istniejące blizny, ma silne właściwości regeneracyjne.

 Zapraszamy na stronę firmową dedykowaną kosmetykom naszej marki SnailsGarden.com Nadesłał:

snailsgarden

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    snailsgarden , 2018-01-18 14:20:04

    Kremy ze śluzem ślimaka
    Pierwszy krem ze śluzem ślimaka pojawił się w sprzedaży w 1995 roku. Warto jednak wiedzieć, że krem kremowi nierówny: pełnię właściwości śluzu wykorzystują tylko te, zawierające znaczną jego ilość.

    Ponieważ producenci próbują czasem nieuczciwie wykorzystać popularność tego składnika, warto sprawdzać, czy jest on wymieniony w składzie produktu na opakowaniu, i na której pozycji (im bliżej początku listy, tym więcej jest go w składzie).


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl