Asustor i DVBLogic ogłaszają limitowaną ofertę na czas Mundialu 2018


Asustor i DVBLogic ogłaszają limitowaną ofertę na czas Mundialu 2018
2018-06-25
Firma Asustor na okres trwania Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 poinformowała o wspólnej promocji z DVBLogic. Skorzystać z niej mogą wszyscy posiadacze urządzeń NAS. Wyjątkowa oferta jest ważna od 14 czerwca do 15 lipca i obejmuje 25% zniżki na zakup urządzeń DVBLogic TVButler.

Nie jest to pierwszy raz, gdy obaj producenci ogłosili wspólną akcję promocyjną. Podobna inicjatywa miała już miejsce w przeszłości. DVBLogic to firma założona w Eindhoven. Holenderska marka oferuje pełen zakres rozwiązań przechwytujących sygnał TV dla środowiska Windows, Linux, MacOS, Android oraz urządzeń typu NAS.

 

Promocja obowiązuje na czas trwania Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018. Aby skorzystać z 25% zniżki na zakup urządzenia DVBLogic TVButler należy pobrać z Asustor App Central i zainstalować aplikację TVMosaic. Dzięki temu otrzymacie kod rabatowy, ważny do 15 lipca 2018 włącznie.

 

Ulubione programy na zawołanie

Program TVMosaic po zainstalowaniu nada urządzeniu NAS funkcjonalności osobistego grabbera przechwytującego sygnał TV, który zostaje od razu zapisany na dysku twardym w formie materiału wideo bez utraty pierwotnej jakości. Tym sposobem nie przegapisz żadnego meczu rozgrywanego podczas Mundialu 2018 w Rosji.

 

Do głównych cech programu należy nie tylko przechwytywanie, ale również rozsyłanie sygnału w czasie rzeczywistym między urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi w domu lub biurze. Zachowane pliki można później przeglądać i udostępniać dowolnie, również będąc poza domem. Wystarczy smartfon lub tablet posiadający stałe połączenie z Internetem.

 

Wspierane modele NAS Asustor:

AS10 / AS10 v2 / AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70.

 

Więcej informacji znajdziecie pod adresami: http://www.asustor.com, http://tv-mosaic.com

 

  Źródło: Entrymedia, Asustor

Nadesłał:

Entrymedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl