Auto nowe czy używane? Wszystkie kupisz u dobrego dealera!


Auto nowe czy używane? Wszystkie kupisz u dobrego dealera!
2019-03-03
Niezależnie od tego, czy chcesz kupić samochód nowy czy używany, wiele ciekawych modeli czeka na ciebie w salonach dealerskich. Kupuj bez ryzyka!

Do salonu dealera marki wybieramy się najczęściej wtedy, gdy chcemy kupić nowy samochód. Na miejscu możemy przejrzeć dostępne modele i zamówić taki, który spełni wszystkie nasze wymagania.

Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że dealer marki, na przykład dealer Honda, może zaoferować nam również dostęp do pełnej gamy samochodów z drugiej ręki.

Używane i bez ryzyka!

Zakupienie samochodu z drugiej ręki może być poważnym wyzwaniem, gdy chcemy stać się właścicielem pojazdu sprawnego, który posłuży bez problemu jeszcze przez wiele lat.

Najczęściej poszukiwania używanych aut zaczynają się w internecie, na licznych portalach ogłoszeniowych. Także możemy znaleźć je w komisach samochodowych i na giełdach rozrzuconych na terenie całego kraju.

Jeśli jednak chodzi o zakup bez ryzyka, najlepszym wyborem będzie uznany dealer marki, na przykład dealer Honda, który prowadzi sprzedaż samochodów z drugiej ręki.

Dlaczego warto kupić używane auto od dealera?

Salony dealerskie mają w swojej ofercie przede wszystkim samochody nadal w kapitalnym stanie, pochodzące głównie z ostatnich roczników, nie starsze niż 6-8 lat zależnie od marki. To pojazdy pozyskiwane od klientów w ramach wymiany, odsprzedawane przez nich lub też pochodzące z leasingu.

Przed wystawieniem na sprzedaż pojazd jest dokładnie sprawdzany w ASO marki – zainteresowany zakupem klient może zapoznać się z ich wynikami przed podjęciem decyzji. Salony dają również gwarancję na używane pojazdy – 6 miesięcy lub 1 rok.

Podobnie jak przy zakupie samochodu nowego, możemy skorzystać również z szerokiej gamy udogodnień. W salonie możemy skorzystać z usług finansowania takich jak kredyty samochodowe, leasing dla firm. Także na miejscu można wykupić atrakcyjne cenowo pakiety ubezpieczeniowe.

Zatem niezależnie od tego, czy chcemy zdecydować się na zakup samochodu nowego, czy też tego używanego, warto odwiedzić salon dealerski!Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl