Babi Targ, czyli wielkie wietrzenie szaf po raz pierwszy w Galerii Pomorskiej


Babi Targ, czyli wielkie wietrzenie szaf po raz pierwszy w Galerii Pomorskiej
2024-05-24
Już w sobotę 25 maja, mieszkanki Bydgoszczy będą mogły wyruszyć na znany i lubiany Babi Targ. Wiosenna edycja tego popularnego wydarzenia, które na stałe wpisało się już w kalendarz lokalnych imprez, po raz pierwszy odbędzie się w Galerii Pomorskiej.

To już 8. edycja Babiego Targu w Bydgoszczy. Tym razem wielkie wietrzenie szaf, organizowane przez Babiląd, odbędzie się w nowej lokalizacji – w Galerii Pomorskiej.

25 maja na terenie centrum handlowego rozstawią się stoiska pełne ubrań i dodatków „z drugiej ręki”. W tym czasie będzie można zakupić odzież, buty, akcesoria czy biżuterię, w wyjątkowo niskich cenach. Wydarzenie jest prawdziwą gratką dla wszystkich, którzy lubią wyszukiwać oryginalnych „perełek” odzieżowych, a także dla tych, którym bliska jest troska o środowisko naturalne. Możliwość dania drugiego życia niepotrzebnym przedmiotom, pomoże wcielić w życie ideę zero waste.

Wydarzenie odbędzie się tuż przed Dniem Matki, a więc będzie doskonałą okazją do celebrowania tego wyjątkowego święta, w towarzystwie ukochanych kobiet. Tym bardziej, że nowością będzie tzw. Mami Babi Targ, czyli specjalna sekcja dedykowana mamom i przyszłym mamom, które chcą puścić w obieg lub zakupić ubranka i akcesoria dziecięce oraz ciążowe.

Najbliższa edycja imprezy będzie miała dodatkowo akcent charytatywny. Na Babim Targu obecne będzie Stowarzyszenie „Pomimo Przeciwności”. Grupa wolontariuszy, od lat działa lokalnie organizując akcje pomocowe jak np. licytacje czy wyprzedaże, na rzecz ludzi w różnych kryzysach, zwłaszcza dzieci, które walczą z chorobami, a ich leczenie przewyższa możliwości budżetowe rodziców. Tym razem uczestnicy Babiego Targu będą mogli wesprzeć dwie małe bydgoszczanki - Elizę i Hanię.

„Bardzo się cieszymy, że możemy jako galeria wspierać proekologiczne postawy i szczytne cele. Wiemy dobrze, że Babi Targ zyskał już wierne grono fanek, które cenią sobie inicjatywy w duchu less waste oraz czas spędzony w babskim gronie. Zapraszamy je wszystkie do nas 25 maja i przy okazji przypominamy, że teraz do Galerii Pomorskiej, zarówno na Babi Targ, jak i na co dzień, każdy dojedzie łatwiej i szybciej” – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej.

W pobliżu centrum handlowego zakończyły się już remonty drogowe. Z tej okazji galeria organizuje specjalną akcję „Szybciej niż myślisz”. Warto obserwować fanpage centrum na Facebooku i wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać kartę podarunkową o wartości 300 zł, do wydania w sklepach Galerii Pomorskiej. Ponadto po zwycięzców przyjedzie wyjątkowy, kolorowy, wesoły bus, który zawiezie ich na zakupy.

Również wszyscy wybierający się na Babi Targ, teraz łatwo dojadą tu zarówno autem, komunikacją miejską czy rowerem. Targ rozpocznie się o godzinie 14.00, udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy dla wystawców wystartowały 10 maja. Zgłoszenia można wysyłać przez stronę organizatora www.babilad.pl, liczba miejsc jest ograniczona.

To nie pierwsza inicjatywa Galerii Pomorskiej, dedykowana kobietom. Regularnie organizowany są tutaj bezpłatne warsztaty pt. „Kobieta w Galerii” czy kobiece spotkania w kinie Helios. Ponadto z myślą

o klientkach, korzystających z aplikacji I love GP, centrum przygotowuje liczne prezenty i niespodzianki.

Więcej informacji o najbliższej edycji Babiego Targu oraz innych akcjach organizowanych w centrum handlowym znaleźć można na stronie internetowej https://www.galeriapomorska.pl/

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl