Baczyńska vs. Sieradzky: 21 kwietnia w Bonarce modowe starcie gangów i premiery kolekcji


Baczyńska vs. Sieradzky: 21 kwietnia w Bonarce modowe starcie gangów i premiery kolekcji
2018-04-10
Premierowe pokazy najnowszych kolekcji wybitnych projektantów: Gosi Baczyńskiej oraz Maćka Sieradzky’ego, którzy wcielą się w role szefów modowych gangów. Starcie stylów w niezwykle widowiskowej formule tanecznej, któremu sekundować będą Małgorzata Kożuchowska i Michał Piróg.

Ten wielki modowy show po raz pierwszy w Krakowie: tylko w Bonarce, tylko 21 kwietnia.

Przeczytaj również:

Wydarzenie Strzel FOCHA ze stylem zainspirowane zostało energią, modą i tańcem pochodzącymi z głównych ulic miasta. Ulica Focha jest pretekstem do językowej zabawy, w którą odbiorcy mogą się zaangażować. Każdy ma indywidualny styl, a projektanci w najlepszy sposób pokażą, że dzięki niemu można się wyróżnić i odejść od konwencjonalnych form.

Uliczna awangarda łódzkiego projektanta spotka się z klasyką stylu ikony mody z pierwszych stron gazet. Dwie koncepcje, dwa zupełnie różne nurty. Jak rozstrzygnie się pojedynek Maćka Sieradzky'ego i Gosi Baczyńskiej w Bonarce? Projektanci wcielą się w rolę szefów prawdziwych modowych gangów. Ekscentrycy z XIII dzielnicy i Klasycy z głównej ulicy staną oko w oko na okazałej arenie, na której rozegra się wiosenna modowa bitwa. Start wydarzenia nastąpi o godzinie 15:00.

Finałem i uwieńczeniem całego dnia będą autorskie pokazy najnowszych kolekcji projektantów. Maciek Sieradzky pokaże 12 zupełnie nowych i niepowtarzalnych outfitów. Gosia Baczyńska zaprezentuje aż 22 nowe kreacje, a wśród nich zobaczymy białą sukienkę z czarnymi przeszyciami i botanicznymi haftami, którą uszyła dla Księżnej Kate Middleton. Wieczorny pokaz specjalny poprowadzi Małgorzata Kożuchowska - ambasadorka Bonarki. Piękne kolekcje autorskie zobaczymy po godzinie 19:00.

Strzel FOCHA ze stylem 21 kwietnia będzie komentował Michał Piróg - znany tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor i reporter. Zagadką pozostaje, jak rozegra się modowa bitwa gangów. Czy ktoś strzeli modowego focha?

Projektanci staną przed trudnym zadaniem: muszą stworzyć od podstaw modowy gang. Wyróżniać go będzie muzyka, sposób zachowania oraz, co najważniejsze, stylizacja. Stworzą ją z dostępnych w centrum handlowym Bonarka ubrań. Dla Sieradzky'ego niewątpliwie ważna jest wygoda; duże bluzy, zwiewne sukienki z odważnymi dodatkami i bezpośrednie przekazanie światu swojego indywidualizmu. Czy modowa bitwa będzie kolejnym Happy New Day - jak głoszą napisy na jego ubraniach? Idealne cięcie i nietuzinkowość są niewątpliwie tajną bronią Gosi Baczyńskiej. Jakie techniki wykorzysta w swoich stylizacjach? Wydarzenie z pewnością to rozjaśni!

Pierwsze starcie stylów będzie można zobaczyć już 13 kwietnia. Tego dnia na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej Bonarki zostaną zaprezentowane klipy promujące działania projektantów
w różnych dzielnicach Krakowa.

Partnerami wydarzenia są: Mercedes Benz, Farmona Wellness&SPA, Hotele Rubinstein, Douglas oraz Jean Luis David.

Patroni medialni: VIVA oraz ESKA.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl