Bankier inwestycyjna i mentorka startupów Anna Hejka pierwszą Przewodniczącą Rady Doradczej DasCoin


Bankier inwestycyjna i mentorka startupów Anna Hejka  pierwszą Przewodniczącą Rady Doradczej DasCoin
2018-04-24
Ekspertka bankowości inwestycyjnej i komercyjnej, Private Equity i Venture Capital oraz jurorka znana z telewizyjnego show „Dragons' Den – Jak zostać milionerem” pokieruje Radą Doradczą zespołu tworzącego innowacyjną kryptowalutę.

 

Londyn, 24 kwietnia 2018 r.: Na czele Rady Doradczej spółki DasCoin, twórcy cyfrowej waluty opartej na technologii blockchain, będącej centralnym elementem systemu cyfrowych aktywów DasEcosystem, stanęła była bankier inwestycyjna i komercyjna, Anna Hejka.

 

Anna Hejka wnosi do DasCoin swoje bogate doświadczenie, jako założycielka ponad 20 firm, partner zarządzający sześcioma funduszami Private Equity i Venture Capital, bankier inwestycyjna i komercyjna oraz anioł biznesu, stając się pierwszą kobietą w Radzie i jednocześnie jej Przewodniczącą.

 

Anna Hejka jest doświadczoną przedsiębiorczynią, założycielką pięciu funduszy Private Equity i Venture Capital. Pracowała też jako dyrektor ds. bankowości korporacyjnej w JP Morgan Chase i jako bankier inwestycyjna w Salomon Brothers. Uhonorowana wieloma nagrodami, przyznano jej m.in. tytuły Globalnego Lidera Jutra Światowego Forum Ekonomicznego i Anioła Biznesu Roku Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu, występowała też jako juror w polskiej edycji telewizyjnego show „Dragons' Den – Jak zostać milionerem”.

 

Anna Hejka dołączyła w ramach Rady do byłego doradcy w Białym Domu prof. Augustina Ha Ton Vinha, byłego wiceprezesa Volvo CE dr Eberharda Wedekinda i byłego dyrektora zarządzającego Compaq Computer Asia Pacific, wspierając projekt DasCoin w przygotowaniach do wejścia na giełdy publiczne 27 kwietnia 2018 roku.

 

Zdecydowałam się dołączyć do Rady Doradczej DasCoin, ponieważ firma ma szansę odnieść ogromny sukces. Jej cyfrowy, otwarty i współdzielony model biznesowy tworzy skalowalny ekosystem powiązanych ze sobą społeczności producentów i konsumentów. Jest ukoronowaniem pracy wielu wspaniałych ludzi, dzięki którym powstał. Projekt rozrasta się niezwykle dynamicznie. Jestem uhonorowana możliwością kierowania Radą DasCoin w tak przełomowym momencie” – komentuje swoją nominację Anna Hejka.

 

DasCoin ma potencjał by zburzyć utarte schematy z korzyścią dla wszystkich konsumentów. Dlatego moim celem jest zapewnić wszystkim ciężko pracującym przy projekcie osobom jak najwięcej wsparcia, by mogły z sukcesem rozwijać to rewolucyjne rozwiązaniedodała Hejka.

 

Zaangażowanie liderów biznesu kalibru Anny Hejki w naszej Radzie Doradczej to dowód na coraz większą siłę DasCoina. Do Rady, w której skład wchodzą wybitni międzynarodowi eksperci, Anna wnosi element przywództwa. Wspólnie współtworzymy DasCoin – międzynarodową walutę zaufania” – powiedział Michael Mathias, założyciel DasCoina.

 

Powołanie Anny Hejki na Przewodniczącą Rady Doradczej DasCoin Hong Kong miało miejsce równolegle z symbolicznym otwarciem cyfrowego ekosystemu – publikacją kodu źródłowego blockchaina na GitHubie.

 

# # #

O DasCoin

 

DasCoin (DASC) to kolejny krok w ewolucji pieniądza, oparty na technologii blockchain sposób przechowywania i wymiany wartości oraz centralny element DasEcosystem, innowacyjnego systemu cyfrowych aktywów. Opracowany z myślą o optymalizacji zalet i eliminacji wad walut będących obecnie w obiegu. DasCoin jest szybki, wydajny, stabilny, bezpieczny i skalowalny.


Twórcy DasCoin wdrażają udoskonaloną walutę cyfrową. Jej przewagą nad innymi rozwiązaniami jest wysoka efektywność operacyjna, zwiększona pojemność w zakresie liczby przetwarzanych transakcji, rozproszona dystrybucja, lepsze zarządzanie i pełna zgodność z regulacjami. Chroniony przez najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa oraz koncesjonowany blockchain, DasCoin jest pionierem w branży, który pretenduje by dołączyć do konwencjonalnych walut głównego obiegu, jako pierwsza powszechna cyfrowa waluta świata.

 

DasCoin to w pełni uwierzytelniona (KYC) globalna społeczność użytkowników, koncesjonowana technologia blockchain, zintegrowany ekosystem, zdecentralizowany portfel cyfrowy, oparty na systemie motywacyjnym model marketingowy, najlepsza w swojej klasie technologia transakcyjna oraz cechujący się interoperacyjnością protokół blockchain.

Więcej informacji na:
https://dascoin.com/pl/ (PL),
https://dascoin.prowly.com/ (PL)
https://dascoinexplorer.com (EN).

 

# # #

 

Kontakt dla mediów:

Biuro Prasowe DasCoin
media@dascoin.comNadesłał:

Damian_HKstrategies

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl