BenQ prezentuje bezprzewodowe myszy e-Sportowe ZOWIE EC-CW


BenQ prezentuje bezprzewodowe myszy e-Sportowe ZOWIE EC-CW
2023-05-23
Odporne na zakłócenia, stabilne połączenie bezprzewodowych myszek ZOWIE. Samodzielny odbiornik i ulepszona antena. Czysty Plug&Play – brak konieczności instalacji sterowników.

BenQ prezentuje swoje pierwsze, długo oczekiwane, bezprzewodowe e-Sportowe myszki EC1-CW, EC2-CW i EC3-CW. O bezprzewodowe wersje cenionych e-Sportowych myszek ZOWIE prosiło wielu zadowolonych ich użytkowników. Głównym powodem wydłużenia procesu projektowania myszek bezprzewodowych była chęć zapewnienia zwiększonej stabilności połączenia. Oferując mobilność bez kabli i stabilną pewność działania, bezprzewodowe myszy ZOWIE są także bardziej odporne na zakłócenia transmisji. Dlatego wszystkie bezprzewodowe myszki ZOWIE są wyposażone w samodzielny, ulepszony odbiornik bezprzewodowy i ulepszoną antenę na przednim końcu myszy. Rozwiązanie to ma na celu zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia nieoczekiwanych zakłóceń transmisji, często występujących podczas korzystania z myszy bezprzewodowej.

O wyborze serii EC do stworzenia pierwszej wersji bezprzewodowej zdecydowała popularność jej kształtu wśród praworęcznych graczy, preferujących asymetryczny design. EC ma naturalnie zakrzywioną górną skorupę, co umożliwia relaksujące wsparcie dłoni, szczególnie podczas wykonywania długich ruchów poziomych w CS:GO. Gwarantuje także pewność uchwytu i stabilność kontroli podczas manewrowania i podnoszenia myszy. Klasyczny kształt EC zapewnia niezbyt duży kontakt z dłonią i niezależnie od stylu chwytu, gwarantuje wygodę w czasie długich sesji grania.

Pomiary wykonane przez naukowców badających sport wskazują również, że przy długotrwałym użytkowaniu i częstych kliknięciach kształt EC zapewnia wygodną pozycję palców i przedramion, a tym samym daje wytrzymałość. Jeśli najczęściej używana gra wymaga więcej ruchów w pionie to lepszym wyborem będzie krótszy model EC3-CW o mniejszej długości całkowitej.

Bezprzewodowa rodzina EC to trzy, różniące się wielkością modele EC1-CW, EC2-CW i EC3-CW dające wybór w zależności od wymagań gry i preferencji chwytu. Waga i ogólne odczucie kliknięcia myszy w wersji bezprzewodowej są podobne do wersji C myszy przewodowej, choć między wersjami przewodowymi i bezprzewodowymi występują nieznaczne różnice wynikające z różnej struktury wnętrza myszek.

Podstawowe cechy

·        Bezprzewodowa konstrukcja z ulepszonym zewnętrznym odbiornikiem

·        Asymetryczna ergonomiczna konstrukcja o mniejszej długości i mniejszym ciężarze

·        24-stopniowy scroll

·        Czysty Plug&Play - brak konieczności instalacji sterowników

·        Sensor 3370

·        Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca naturalne ułożenie prawej dłoni 

·        Stosującym palm-grip zapewnia równomierne wsparcie całej dłoni, bez ograniczania ruchów

·        Wykorzystującym claw-grip jej wydłużona konstrukcja tylna gwarantuje oparcie dolnej części dłoni

·        Dostępne trzy rozmiary: EC1-CW (L), EC2-CW(M), EC3-CW(S)

·        Regulacja DPI 400 / 800 / 1600 / 3200

·        Regulacja częstotliwość przekazywania sygnałów przez USB 125 / 500 / 1000 Hz

Pierwsze dostawy dotarły już do Polski.

Sugerowana cena detaliczna każdego z modeli - 849 zł.
Gwarancja 24 miesiące.

 

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl