Bezpieczny dom dzięki CUK Ubezpieczenia i Generali


2020-05-21
Warto rozważyć zakup polisy chroniącej naszą nieruchomość, zwłaszcza, że w maju w Generali polisę mieszkaniową możesz kupić już 10% taniej.

Włamanie, uszkodzenie dachu przez silny wiatr czy zniszczenie sprzętu elektronicznego to niespodziewane sytuacje, których każdy chciałby uniknąć. Niestety nie zawsze mamy na nie wypływ, warto jednak zrobić wszystko, aby zminimalizować nieprzyjemne skutki takich zdarzeń. Majowa oferta Generali dotycząca ubezpieczenia domu czy mieszkania gwarantuje nie tylko 10% zniżkę, ale daje również możliwość skonfigurowania szerokiego pakietu obejmującego skutki niespodziewanych sytuacji oraz pozwala rozszerzyć pakiet o wariant All Risk i OC w życiu prywatnym.

- „Nie każda polisa mieszkaniowa uwzględnia kradzież wyposażenia mieszkania, w Generali nie ma jednak takiego wyłączenia. Bez względu na pakiet, klient może liczyć na wypłatę odszkodowania. W zakresie ochrony uwzględniono również zdarzenia powstałe wskutek zaniedbania. Co więcej, w razie przepięcia, TU bierze odpowiedzialność wynoszącą nawet 100 000 złotych. Ubezpieczenie w Generali w wariancie All Risk obejmuje także wsparcie dla starszych klientów w przypadku, gdy senior zostanie okradziony tzw. metodą na wnuczka. Polisę można rozszerzyć o OC w życiu prywatnym. To dodatkowa ochrona w momencie, kiedy wyrządzimy szkodę osobie trzeciej lub uszkodzimy sprzęt. Zakres oferty Generali jest więc bardzo szeroki, a atrakcyjna cena dodatkowo zachęca do zakupu” zachęca Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu w multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Oferta dostępna jest od 1 do 31 maja w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.

Nadesłał:

UnicornMedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl