Bitdefender najskuteczniejszą ochroną przed malware!


Bitdefender najskuteczniejszą ochroną przed malware!
2019-05-14
Niezależny instytut testujący oprogramowanie antywirusowe AV-Comparatives po raz kolejny sprawdził skuteczność dostępnych na rynku programów chroniących przed szkodnikami zagrażającymi systemom komputerowym
W teście brano pod uwagę skuteczność ochrony przed malware i jako jeden z nielicznych Bitdefender Internet Security otrzymał maksymalną ocenę potwierdzoną trzema gwiazdkami.

Test został przeprowadzony w określony sposób: w systemie zainstalowano program antywirusowy, a następnie uruchomiono szkodliwe pliki. Pliki malware znajdowały się na nośnikach USB oraz na dyskach sieciowych. Testy odbywały się 64-bitowym systemie Windows 10 Pro z najnowszymi aktualizacjami.

Testy ochrony przeciwko malware miały sprawdzić, jak dany program zabezpiecza system przed, w trakcie oraz po uruchomieniu szkodliwego oprogramowania. Sprawdzono również, jak skutecznie skanery wbudowane w programy wykrywają szkodliwe pliki. Podczas testów wykorzystano 10 970 próbek o różnym stopniu szkodliwości.

AV-Comparatives przyznaje nagrody na podstawie największego stopnia ochrony oraz najmniejszej liczby fałszywych alarmów. Bitdefender wykazał się w tym względzie ochroną godną najwyższej oceny (3*/3*) i potwierdził status jednego z najlepszych narzędzi na rynku.

Nadesłał:

Marken

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl