Bonarka i Super-Pharm są beauty


Bonarka i Super-Pharm są beauty
2018-09-23
Do miasta super piękna zapraszają Bonarka i drogeria Super-Pharm. To zapowiedź 4. edycji Beauty City - wyjątkowego wydarzenia, podczas którego odkrywane będą tajemnice kobiecej urody. Impreza potrwa od 27 do 30 września i jest największą tego rodzaju w dziedzinie urody w Krakowie.

Beauty City to m.in. rozmowy o pielęgnacji, modnych makijażach, stylizacjach, prezentacje najciekawszych trendów sezonu jesień 2018, a także promocje oraz wizyty blogerek i influencerek.

Na wszystkie panie, które pojawią się w tych dniach w Bonarce, czeka szereg atrakcji. Będą kosmetyczne nowości i makijaże, profesjonalne dermokonsultacje, spotkania z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji
i stylizacji włosów
oraz możliwość skorzystania z badania stanu skóry, badania trychologicznego oraz malowania paznokci, również hybrydowego!

Panie, pod okiem profesjonalnych konsultantów, będą mogły poddać się całkowitej metamorfozie. Dodatkowo na uczestniczki Beauty City czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Warto zaznaczyć, że udział w wydarzeniu i korzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszego zapisu.

Na wydarzeniu Beauty City oprócz wielu ekspertów marek kosmetycznych pojawią się również znane blogerki i influencerki, które będą dzielić się swoją wiedzą na temat piękna i urody. Najciekawsze panele dyskusyjne będą transmitowane na żywo na fanpage'u drogerii Super-Pharm, zachęcamy do jego śledzenia.

Podczas Beauty City przez 4 dni w drogerii Super-Pharm (poziom 1) oraz w strefie atrakcji (plac przy fontannie) będą obowiązywały specjalne oferty promocyjne. To m.in. przeceny aż do 50% produktów
topowych marek
, które są partnerami wydarzenia.

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów
kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest firma APSYS.Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl