Bucher Emhart Glass wspiera rozwój na poziomie globalnym, wyposażając swoich 800 pracowników w syste


Bucher Emhart Glass wspiera rozwój na poziomie globalnym, wyposażając swoich 800 pracowników w syste
2018-01-18
Światowy lider rynku technologii produkcji i testowania opakowań szklanych wdroży rozwiązanie ERP firmy IFS w swoich ośmiu placówkach na świecie.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Bucher Emhart Glass — światowy lider na rynku maszyn do obróbki i testowania szkła z siedzibą w miejscowości Steinhausen w Szwajcarii — zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu modernizacji swojego środowiska IT.

System IFS Applications zapewni firmie Bucher Emhart Glass ciągły przepływ informacji powiązanych z jej międzynarodowymi procesami biznesowymi i zwiększy przejrzystość tych procesów na poziomie całego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie zostanie wdrożone nie tylko w siedzibie firmy Bucher Emhart Glass w Szwajcarii, ale także w jej zakładach w Szwecji, Malezji, USA, we Włoszech, w Niemczech, Singapurze i Japonii. Będzie z niego korzystać ponad 800 użytkowników.
 


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/bucher_emhart_glass_wspiera_rozwoj_na_poziomie_globalnym_wyposazajac_swoich_800_pracownikow_w_system_erp_ifs_applications.htmlNadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl