Buro Happold stawia na Spektrum Tower


Buro Happold stawia na Spektrum Tower
2022-01-26
Międzynarodowe biuro projektowe Buro Happold przedłużyło umowę najmu w należącym do Globalworth wieżowcu Spektrum Tower w centrum Warszawy. Firma zajmuje w nim 1300 mkw. powierzchni biurowej. Siedziba BuroHappold Polska mieści się w Spektrum Tower już od 2016 roku. Warszawski oddział zatrudnia obecnie ponad 120 inżynierów i konsultantów. Biuro firmy było pierwszym w Polsce, które otrzymało nowatorski certyfikat WELL skupiający się na zdrowiu i samopoczuciu użytkowników nieruchomości.
Spektrum Tower należy do najbardziej ikonicznych i najlepiej zlokalizowanych budynków biurowych w Warszawie. Jako jego właściciel i zarządca, który jednocześnie ma tu swoją siedzibę, dokładamy starań, aby wszytskim jego użytkownikom zapewnić jak najwyższy komfort i poziom usług. Buro Happold jest jednym z naszych największych najemców w Spektrum Tower, dlatego tym bardziej cieszymy się, że firma zdecydowała się pozostać z nami na kolejne lata.

Anna Korwin-Kulesza, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland

Buro Happold przez ponad 45 lat swojej działalności zbudowało reputację firmy dostarczającej kreatywne, wartościowe rozwiązania dla coraz bardziej wymagającego świata. Szczególnie wysoko cenimy sobie zrównoważony rozwój, który pozwala osiągać doskonałe rezultaty tak dla klientów jak i dla społeczeństwa. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się związać na dłużej ze Spektrum Tower, budynkiem, który w 2021 roku uzyskał certyfikat BREEAM Excellent i nadal pracuje nad ograniczeniem swojego śladu węglowego. Nasi pracownicy cenią doskonałą lokalizację budynku, co zachęca do korzystania z publicznych środków transportu i sprzyja zachowaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Zbigniew Czajewski, Partner w Buro Happold

Buro Happold jest jest międzynarodową firmą inżynieryjną oraz doradczą, działającą w 31 lokalizacjach na całym świecie i zatrudniającą ponad 2000 pracowników. W ciągu 45 lat swojej działalności stało się synonimem kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych dla miast i budynków. Projekty firmy znajdują się na każdym kontynencie i współpracuje ona z największymi pracowniami architektonicznymi na całym świecie. Globalna społeczność doświadczonych inżynierów Buro Happold oferuje inteligentne rozwiązania dla budynków i miast w zakresie doradztwa inżynieryjnego, projektowania, planowania, zarządzania projektami oraz konsultingu.
Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny wieżowiec oferujący ponad 32 000 mkw. powierzchni biurowej. Jego właścicielem i zarządcą jest firma Globalworth, która ma tutaj również swoją siedzibę. Do dyspozycji najemców znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a także stojaki na rowery i szatnie dla rowerzystów. Komfortowa lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Twardej 18, w sąsiedztwie ronda ONZ i alei Jana Pawła II, zapewnia łatwy dojazd każdym środkiem komunikacji miejskiej, w tym II linią metra. Obiekt oferuje wiele udogodnień, jest tu m.in. jedna z największych w Warszawie siłowni CityFit, centrum medyczne, kantyna i restauracja. W pobliżu Spektrum Tower znajduje się Dworzec Centralny, liczne hotele, restauracje, punkty usługowe oraz centrum handlowe Złote Tarasy. Wieżowiec posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent i jest zasilany w 100% zieloną energią pochodzącą z odnawialnych źródeł.

Nadesłał:

aleksandra.globalworth

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl