Businessman Today - najnowszy numer już w sprzedaży!


2019-07-08
Businessman Today - lider wśród magazynów biznesowych – to absolutny „must have” dla każdego, kto zajmuje się finansami, choć różnorodność artykułów sprawia, że grupa odbiorców poszerza się z każdą chwilą. W najnowszym numerze, obok tematów takich, jak inwestowanie w złoto, digital networking czy praca jako cnota, pojawiają się także te z pogranicza nauki i lifestyle’u - feminizm, hipnoterapia i radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym. 

Businessman Today jest magazynem adresowanym do inwestorów, przedsiębiorców, bankierów. Nie zmienia to faktu, że biznesmanem może być każdy, dlatego tematyka musi być różnorodna - tłumaczy Krzysztof Sadecki, redaktor naczelny.

W magazynie znajdują się także teksty z pogranicza coachingu i lifestyle’u, również w kontekście strategii biznesowych. Pierwszy artykuł poświęcony został planowaniu i temu, dlaczego jest ono kręgosłupem każdego przedsięwzięcia, niezależnie od dziedziny. - Planowanie możemy porównać do polowania. Kiedy myśliwy chce ustrzelić biegnącego zająca, nie celuje w niego, ale w miejsce, w którym zając ma się dopiero znaleźć  - stwierdza Krzysztof Sadecki, autor artykułu.

Przewaga Businessman Today nad innymi magazynami polega na innowacyjnym podejściu do pozornie prostych tematów. Jaki wpływ ma biostruktura mózgu na zarządzanie w biznesie? To jedno z pierwszych pytań, jakie powinni zadać sobie właściciele firm, zatrudniający zespoły pracowników.  - Indywidualne podejście do pracownika zwiększa efektywność jego pracy, a także stwarza poczucie bezpieczeństwa. Nie każdy wie, w jaki sposób można wykorzystać potencjał jednostki, by stworzyć zgrany zespół. To ważne, ponieważ rozwój osobisty jest jedną z najczęściej wymienianych preferencji przy wyborze pracy. Dlatego poświęciliśmy osobny artykuł funkcjom poszczególnych części mózgu, w przełożeniu na udaną kooperację wewnątrz firmy i tym samym jej sukces - mówi Krzysztof Sadecki.

Coraz częściej występujące zjawisko chronicznego stresu, obserwowane w gabinetach psychologów, zainspirowało redakcję do przygotowania materiału na temat przyczyn stresu i metod walki z nim. Potencjalnie nawet dobre wydarzenia w życiu takie, jak ślub, święta Bożego Narodzenia czy ciąża mogą powodować niepokój. Artykuł pomaga okiełznać stres, z jakim zmagamy się na co dzień i pokazuje, jak wykorzystywać pozytywy i szanse, dane nam w życiu, w stu procentach.

Businessman Today przybliża też sylwetki osób, uważanych za autorytety w kwestiach biznesowych, i inspirujących czytelników swoją historią. Twarzą lipcowej okładki został Kamil Szymański, prezes zarządu CWK Operator, zarządzającej G2A Areną - Centrum Wystawienniczo–Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Szymański przybliża znaczenie Kongresu 60 Milionów, będącego ważnym projektem współpracy ekonomicznej, pomiędzy Polską a amerykańską Polonią, prężnie wspieranym przez Andrzeja Dudę. - ,To ważny moment integracji między Polakami w kraju i za granicą, ułatwiający wspólne podejmowanie nowych przedsięwzięć gospodarczych -  tłumaczy Krzysztof Sadecki.

Magazyn wydawany jest dwujęzycznie, a każdy artykuł opatrzony został wersją angielską, co otwiera drzwi zagranicznym czytelnikom i inwestorom.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl