Certina DS Caimano Chronograph: Nowe czasy


Certina DS Caimano Chronograph: Nowe czasy
2020-03-23
Dokładnie na początku nowej dekady popularny klasyk z kolekcji Certina ukazuje się w zupełnie nowym świetle: model DS Caimano został wzbogacony o wersję z chronografem.

Jak można było się spodziewać po tej klasycznej, ponadczasowej linii zegarków, nowy, sportowy model prezentuje się wyjątkowo elegancko, a przyczyniają się do tego: przejrzysta stylistyka, współczesna typografia i wyrafinowane detale. Dzięki sprawdzonej koncepcji podwójnego zabezpieczenia Double Security, nowe zegarki DS Caimano Chronograph wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością.

Przejrzyste, czyste linie

Równocześnie stylowy i elegancki, DS Caimano Chronograph zachwyca zarówno zaletami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi.


Przejrzystą, minimalistyczną stylistykę charakteryzują formy geometryczne. Okrągła koperta o średnicy 42 mm, wykonana ze stali szlachetnej lub tytanu, kryje w sobie niebieską, czarną lub białą tarczę ozdobioną szlifem słonecznym. Szafirowe szkiełko antyrefleksyjne, długie wskazówki, wyrafinowane, wąskie indeksy oraz cyfry arabskie zapewniają doskonałą czytelność, nawet w ciemności (dzięki powłoce Super-LumiNova).

Zegarek jest dostępny z metalową bransoletą dopasowaną do koperty, albo z brązowym paskiem z cielęcej skóry. Dodatkowo wyposażony w system szybkiej wymiany, umożliwi łatwe wyjęcie tych elementów. 

Więcej na www.certina.pl

 

 

Nadesłał:

Certina
http://certina.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl