Cichy Kącik Rabatów w Bonarce


Cichy Kącik Rabatów w Bonarce
2020-06-25
Bonarka w najnowszej kampanii reklamowej ogłasza początek sezonu na wakacyjne promocje i rabaty. W projekcie wzięła udział Małgorzata Kożuchowska – gwiazda polskiego kina i wieloletnia ambasadorka centrum. Dodatkiem do kampanii jest konkurs w aplikacji SEZAM.

Na wakacje słońce podnosi temperaturę, a marki dostępne w Bonarce oferują gorące rabaty do 70%. O letniej wyprzedaży w centrum informuje w nowej kampanii Małgorzata Kożuchowska i pokazuje, że zakupy można robić na dwa sposoby. Leniwie i relaksująco lub ekscytująco i dynamicznie (rach! ciach!).

Formę relaksującego kolażu przybiera reklama, na której Małgorzata Kożuchowska odpoczywa w wakacyjnym entourage'u na osiedlu Cichy Kącik w Krakowie. Jest to miejsce, które słynie z kameralnej atmosfery i bliskiego sąsiedztwa Błoń. Przedstawiona scena oddaje błogą atmosferę towarzyszącą zakupom w Bonarce. Gratką dla fanów aktorki są materiały z backstage'u sesji zdjęciowej do kampanii, które można obejrzeć na profilu Bonarki na Facebooku oraz YouTubie.

W gamingowym klipie, wyświetlanym m.in. w kinach studyjnych i Multikinie, wyprzedaż została potraktowana jako ekscytująca gra, która wymaga od uczestników refleksu, szybkości i uważności. W tej reklamie także zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską - tym razem jednak w nietypowej roli samuraja. Uzbrojona w miecz, tnie ceny w rytm wybijany przez stół flippera.

Klienci Bonarki w każdej chwili sami mogą dołączyć do gry i stanąć do walki o wyjątkową nagrodę - kamerę Sony 4K. Wystarczy raz w tygodniu w czasie wakacji (22.06 - 01.08) zarejestrować w aplikacji SEZAM przynajmniej 1 paragon za min. 50zł. Każdy uczestnik, który spełni ten wymóg, otrzyma gwarantowane punkty. Szczegóły konkursu są dostępne w aplikacji SEZAM lub na stronie www.bonarkacitycenter.pl.
Informacje o wszystkich promocjach i rabatach w czasie letniej wyprzedaży są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz aplikacji goodie Bonarki.

Informacje o wszystkich promocjach i rabatach w czasie letniej wyprzedaży są na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) oraz aplikacji goodie Bonarki.


Nadesłał:

Lyrmed

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl