Co nowego do czytania w wakacje? Polecamy debiut Jacka Jaworskiego pt. Kara za grzechy!


Co nowego do czytania w wakacje?  Polecamy debiut Jacka Jaworskiego pt. Kara za grzechy!
2021-08-04
Co czytać w te wakacje? W podróży, na plaży, w pociągu nad morze? Polecamy sensacyjny erotyk napisany przez Jacka Jaworskiego, znanego do tej pory jako autor do bólu szczerego bloga #Mistersoperfect.

 

Jego debiut literacki to obraz polskiego wybrzeża lat 90. oraz niepokojący portret młodego człowieka w scenerii pełnej zwrotów akcji i niebezpiecznych sytuacji, z których większość zdarzyła się naprawdę…


Kara za grzechy to wielowątkowa powieść, w której efektownie poprowadzona akcja z każdą przeczytaną stroną przyspiesza niczym tajfun. Osią powieści jest życie Igora Herta – głównego bohatera, który raz za razem staje przed wyzwaniami wchodzenia w skomplikowane relacje z ludźmi (często typami spod ciemnej gwiazdy), poznawać smaki namiętności (której tu bardzo dużo) i wreszcie podejmować trudne decyzje, popełniając przy tym błędy nie do uniknięcia (czyżby?) i w końcu mierząc się z karą za grzechy… Ale właśnie… za jakie grzechy Igor odpowie i czy ta historia będzie miała ciąg dalszy?

 

Fenomenalny warsztat pisarski, bogata wyobraźnia autora, doskonałe wyczucie w przelaniu na papier zarówno opisów ludzi, miejsc, jak i dynamicznych pełnych sensacyjnego napięcia scen! Intrygi, tajemnice, gorący seks, układy sięgające samej góry i brudne interesy mafijnego półświatka – właśnie taka jest Kara za grzechy i taka jest dobra książka na wakacje!

 

Autor – Jacek Jaworski, poprzez ciekawą i galopującą akcję książki, zaprasza do podróży przez dzieciństwo swojego bohatera, spędzone w betonowych i szarych ścianach komunizmu; młodość, która musiała się wyszumieć na wietrze już zbliżających się zmian ustrojowych oraz czasu nieuniknionej transformacji, który chłopców przeistacza w mężczyzn z krwi i kości, gdyż tylko tacy mogą przetrwać trudy tamtej rzeczywistości lat 90. Czy Igor to alter ego Jacka? Co w powieści jest prawdą, a co fikcją literacką? Czy odnajdziemy tam miejsca, które nadal istnieją nad polskim morzem? Czy dzięki Karze za grzechy przypomnimy sobie, jak pachniały tamte czasy? Jak w ogóle #Mistersoperfect znany z ciętego języka i szczerości odnalazł się w roli pisarza? I jak nam opowiada historie, które sam przeżył lub przeżyli ludzie, których znał?

 

 

W opinii czytelników, którzy poznali już historię Igora, książka to seksowny kryminał, który wciąga od pierwszych stron i nie zawodzi aż do ostatnich. Czyta się szybko i z wypiekami na twarzy, bo pełno w niej dynamicznych scen i zwrotów akcji, a do tego powieść wręcz kipi od seksu, co jest dość rzadkie w męskiej literaturze. Seks opisywany jest tu naturalnie, ani wulgarnie ani infantylnie – tak, jak znamy go z życia.

 

 

Zapraszamy do oderwania się od codzienności i oddania przyjemności obcowania z zaskakująco szczerą i mocną twórczością Jaworskiego! Zapraszamy do lektury!

 

Więcej na stronie: www.karazagrzechy.pl


Nadesłał:

karinagrygielska@ramkapr.pl

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Lamaatu, 2021-08-05 14:10:32

    Chętnie sięgnę w wolnej chwili i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Ostatni mój przeczytany kryminał "Dziedzictwo zbrodni" okazał się fantastyczny, nie tylko ze względu na styl autora, ale na zwroty akacji, skomplikowane relację głównych bohaterów. Oby polecana przez was pozycja również okazała się warta uwagi


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl