Co oznacza pożyczka bez bik?


Co oznacza pożyczka bez bik?
2019-05-28
Coraz częściej pożyczka przez internet cieszy się zainteresowaniem wśród coraz większej ilości potencjalnych klientów. Nie każdy jednak wie dokładnie co to jest pożyczka pozabankowa i jak można ją uzyskać nie narażając się na niepotrzebne koszty związane np. z zawyżonym oprocentowaniem.

Coraz częściej pożyczka przez internet cieszy się zainteresowaniem wśród coraz większej ilości potencjalnych klientów. Nie każdy jednak wie dokładnie co to jest pożyczka pozabankowa i jak można ją uzyskać nie narażając się na niepotrzebne koszty związane np. z zawyżonym oprocentowaniem. Wiele osób również nie wie co oznacza pożyczka bez bik i do czego służy firmom pożyczkowym. Sprawdźmy - Na co należy zwracać uwagę?Co oznacza pożyczka bez bik?

Pierwszą i najważniejszą dla nas informacją powinno być co to jest BIK i do czego on służy. BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej służy do przechowywania informacji na temat zaciąganych przez klientów zobowiązań finansowych takich jak kredyty czy pożyczki. Za jego pomocą firmy pożyczkowe mogą sprawdzić czy potencjalny klient posiada jakieś kredyty oraz czy nie zalega w ich spłacie. Dla nas jeśli nie mamy problemów ze spłatą zobowiązać BIK nie powinien być żadnym problemem jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że na rynku istnieją firmy pożyczkowe nie weryfikujące klientów w BIK. Właśnie wtedy reklamują się hasłem "pożyczka bez bik".

Klienci często nie potrafią rozróżnić na czym polega pożyczka pozabankowa a kredyt gotówkowy. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że kredyt udzielić może tylko i wyłącznie bank natomiast pożyczkę - każda instytucja pozabankowa. Również warunki oraz parametry tych produktów mogą znacznie się od siebie różnić przez co nie zawsze wybór konkretnej oferty może być opłacalny. Pożyczka przez internet to przede wszystkim wygoda dla klienta związana z możliwością wnioskowania online bez wychodzenia z domu czy przelew środków bezpośrednio na konto bankowe. Warto również wiedzieć, że ilość zaświadczeń oraz formalności koniecznych do spełnienia jest znacznie niższa niższa niż w przypadku kredytu gotówkowego.Jak wysłać wniosek o pożyczkę?

Przede wszystkim musimy wybrać odpowiednią firmę. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z rankingu pożyczek przez internet na dobrej stronie zajmującej się takimi produktami. Przykładem może być pożyczka przez internet na procredito.pl gdzie bez problemu znajdą Państwo odpowiednią ofertę dla siebie. Dobrym pomysłem jest również zapoznanie się z opiniami na temat poszczególnych firm oraz sprawdzić jakie dokumenty powinniśmy przygotować do złożenia wniosku. Sprawdźmy również oprocentowanie takiej oferty oraz możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bądź możliwości opóźnienia spłat rat. Nie bójmy się również pytać konsultanta o interesujące nas szczegóły takie jak wysokość raty czy długość czasu na spłatę zobowiązania. Jeśli wiemy co oznacza pożyczka bez bik oraz korzystaliśmy z zestawienia - na pewno znajdziemy odpowiedni produkt dla siebie.Dlaczego Procredito.pl?

Serwis ten istnieje już od kilku lat dzięki czemu możemy mieć pewność w jakość oferowanych przez niego produktów. Bez wątpienia również renoma samej strony wpływa na to, że w swoich zestawieniach i rankingach kieruje się dobrem swoich klientów a nie promowanych firm. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (3):

 • avatar
  ~wanda, 2019-10-02 18:15:24

  W wonga trzeba podpisywać umowę o pożyczkę?

 • avatar
  ~oewonga, 2019-06-08 18:53:20

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
  - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
  - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
  - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~max, 2019-06-03 09:40:05

  Przydatne informacje


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl