Czas to nie tylko pieniądz


Czas to nie tylko pieniądz
2019-08-15
Dziś liczy się szybkość i wysoka jakość realizacji. Czasami pomysły wyprzedzają rynek, a wykonawca musi nadążyć za klientem i jego potrzebami.

 Wyobraź sobie, że twój klient zaprosił cię do siebie na targi i chce, abyś pochwalił się swoimi produktami. Targi odbywają się za tydzień, w plenerze, a ty nawet nie wiesz co możesz pokazać, a co dopiero jak? Stracić klienta czy zyskać nowych? To pytanie powinno być retoryczne, dlatego warto, żebyś rozważył namioty reklamowe, które możesz wykorzystać bez względu na pogodę i zaaranżować w nich stoisko ze swoimi produktami. Dlaczego namiot, a nie na przykład drewniany domek? Dlatego, że namioty reklamowe z nadrukiem i to nawet najbardziej wymagającym, dotrą do ciebie w ciągu tygodnia. Do tego gabarytowo są stosunkowo niewielkie i możesz je zapakować do samochodu osobowego.  Namioty reklamowe są także bardzo proste w montażu, co jest ważne, kiedy trzeba samodzielnie ustawić np. stoisko sprzedażowe.

            Czas to nie tylko pieniądz, to także wartość, która dziś liczy się o wiele bardziej niż pieniądze, bo to waluta, której nie można odzyskać. Zamiast tracić czas na mozolne rozkładanie stoiska w plenerze, lepiej w tym czasie rozmawiać z klientami, sprzedawać swoje towary lub nawiązywać relacje biznesowe. 

            Namioty firmowe mogą mieć różnego rodzaju nadruki np. logotyp firmy albo konkretnej imprezy lub targów.  Namioty reklamowe z nadrukiem mogą mieć naniesione złote, srebrne czy fluorescencyjne napisy, także że nazwa firmy będzie widoczna nawet wtedy, gdy zacznie robić się ciemno. Rodzaj i format nadruków ogranicza tylko wyobraźnia. Brokat, złoto, biel czy czerń nie stanowią problemu, a termin realizacji jest identyczny jak przy zwykłym zamówieniu z prostą kolorystyką.

            Po co namiot, skoro można wystawić tylko stolik z rollupem i być widocznym z daleka? Namiot w plenerze, to nie tylko reklama – widać go z daleka, a co za tym idzie widać także nasz logotyp – ale także jest ochroną przed warunkami atmosferycznymi i pozwala na przeprowadzenie np. negocjacji z klientem czy podpisania umowy. Nikt nie chce siedzieć przy stoliku na którym fruwają papiery, czy jest widoczny z każdej strony. Namiot może stworzyć atmosferę intymną, niczym w biurze. Do tego jest lekki i łatwy w montażu i demontażu, co sprawia, że można go szybko przenieść z jednego miejsca w drugie, jeśli będzie taka konieczność.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl