Darmowe webinarium Kuehne+Nagel: Incoterms 2020


2020-06-17
Warunki handlowe Incoterms to temat kolejnego, bezpłatnego webinarium organizowanego przez firmę Kuehne+Nagel w Polsce.

Warunki handlowe Incoterms to przepisy wprowadzone i aktualizowane przez Międzynarodową Izbę Handlową (ICC), które regulują zależności między kupującym i sprzedającym w systemie handlu międzynarodowego. Reguły te są stale wykorzystywane przy zawieraniu umów sprzedaży towarów na całym świecie i stały się częścią codziennego języka handlu. 

„Od pierwszej publikacji przepisów w 1936 roku, ICC ciągle rozwija te przepisy, dopasowując je do obecnej sytuacji gospodarczej. W tym roku weszła w życie nowa edycja warunków handlowych, Incoterms 2020. Mimo że nie wprowadzono do niej znaczących zmian, reguły Incoterms i ich poprawna interpretacja są podstawą do określenia kosztów i związanego z dostawą ryzyka na linii sprzedający - kupujący. Towar zmieniając właściciela często pokonuje bardzo duże odległości z wykorzystaniem różnych środków transportu. Zwiększa to możliwość utraty, zniszczenia czy uszkodzenia przesyłki, co wiąże się z konsekwencjami finansowymi. Znajomość międzynarodowych reguł jest niezbędna do odpowiedniej organizacji transportu oraz do zabezpieczenia potencjalnych roszczeń czy skutków podatkowych transakcji - tym bardziej, że przewoźnicy są wyłączeni ze stosowania reguł Incoterms." - wyjaśnia Michał Leśniewski, Seafreight Forwarder w polskim oddziale Kuehne+Nagel, który poprowadzi webinarium.

Michał, dzięki wieloletniej praktyce i licznym szkoleniom z Incoterms jest jednym z najlepszych ekspertów Kuehne+Nagel w tej dziedzinie.

Webinarium odbędzie się 23 czerwca o godzinie 13.00. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma nagranie sesji live kilka godzin po jej zakończeniu. Dla chętnych uczestników, Kuehne+Nagel przygotowało krótki quiz podsumowujący. Wszyscy Ci, którzy dobrze odpowiedzą na wymaganą część pytań otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą podczas webinarium wiedzę.

Agenda, szczegółowy opis poruszanych tematów oraz link do rejestracji są dostępne na internetowej stronie głównej Kuehne+Nagel Polska.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl