Dlaczego darmowe wróżby bywają niebezpieczne?


Dlaczego darmowe wróżby bywają niebezpieczne?
2016-05-30
Darmowe wróżby stanowią łatwą pokusę - przy czym dla własnej higieny energetycznej nie należy takowym ulegać. Tarot online jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Bezpłatnej wróżbie powiedzieć stop

Wiele osób pragnie poznać tajemnice, jakie skrywa dla nich tarot. Ciekawość jest tak silna, że poszukują rozmaitych rozwiązań, w szczególności jeśli mają przejściowe problemy finansowe i nie mogą sobie pozwolić na płatną wizytę w gabinecie wróżb. W tym przypadku lepiej jest nie dopuszczać do siebie darmowych wróżb - można poczekać na targi wróżbiarskie, podczas których napotkać można na różne promocje cenowe lub poszukać promocji na tarot online.
Żadna profesjonalna wróżka nie będzie przed nikim odkrywać tajników przyszłości za darmo - wróżenie z kart jest jej zawodem, dzięki któremu zarabia, ponadto same karty tarota nie gustują w darmowym przekazywaniu tajemnej wiedzy.

Fałszywych doradców życiowych można przeliczać na tony


Ludziom na różnych zakrętach życiowych bardzo łatwo jest się uzależnić od wsparcia pseudo doradców życiowych, którzy dla swojej profesji nie mają żadnego certyfikowanego poparcia. W praktyce to tak, że raz wpuszczeni do domu mogą manipulować jego właścicielem i doprowadzić do sytuacji, w których będzie on działał pod wpływem ich porad, niekoniecznie mających pozytywne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Człowiek, który skorzystał z takiej usługi za darmo raz, może być zapraszany do kolejnych rozmaitych seansów wróżbiarskich, które mają na celu pozyskanie jego życiowych tajemnic i w stosownym momencie obrócenie ich przeciwko niemu.

Czasem bywa, że samozwańczy doradcy życiowi wprowadzają się do czyjegoś domu, nadużywają gościnności, a zdezorientowany człowiek nie wie jak ich grzecznie z własnej posiadłości wyprosić. Może obawiać się niechcianych wpływów magicznych na jego dalszy los. Osoby zdominowane przez tego typu doradców mogą odczuwać problem w samodzielnym radzeniu sobie z problemami życia codziennego. Taki doradca przyczepia się do niego dosłownie jak rzep do psiego ogona - bardzo często życzliwy przechodzień będzie próbował odkleić ten rzep, gdyż jako bierny obserwator będzie mieć świadomość, że taki rzep trzeba stanowczym ruchem zdjąć z ogona, inaczej sam się nigdy nie odklei.

Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl