Dołącz do nas na Rema Days i zostań sędzią 3M Wrap!t Show


2020-02-06
3M będzie obecne na międzynarodowych targach reklamy i druku Rema Days! Podczas trwania eventu w dniach 12-14 lutego, na uczestników czekać będzie moc atrakcji. Warsztaty Car Wrap Design z Rafałem Żmudą certyfikowanym trenerem 3M, projektantem Michałem Małachowskim oraz Piotrem Kaczyńskim właścicielem jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań, prezentacja zastosowań folii na nietypowych powierzchniach oraz konkurs Wrap!t Show. Dodatkowo, zostanie zaprezentowana nowość - folia do zmiany koloru auta 3MTM serii 2080.

W dniach 12-14 lutego, odbędzie się nowa odsłona stworzonego przez firmę 3M konkursu Wrap!t, pod nazwą Wrap!t Show. W zawodach udział weźmie 5 drużyn, złożonych z aplikatorów posiadających certyfikat 3M Endorsed/ Preffered Installer. Dla wszystkich zwiedzających oznacza to możliwość obserwowania mistrzów podczas oklejania sportowego auta ALPINA A110 autorskimi projektami. Co ważne, wszystkie realizacje będzie można oceniać poprzez głosowanie na stronie konkursu www.wrapitring.pl. Projekty zadruków, wykonane przez uczestników zostaną wydrukowane przez certyfikowaną drukarnię DPSdruk.pl.

Nad przebiegiem zawodów czuwać będzie Rafał Żmuda - jedyny certyfikowany trener 3M w Polsce i światowej klasy specjalista, członek międzynarodowego stowarzyszenia Masters of Branding, sędzia konkursowy w ramach SEMA Show w Las Vegas. Rafał opowie również o wszystkim, co wiąże się z procesem szkolenia i zdobywania wiedzy w zakresie oklejania pojazdów. Dodatkowo, wspólnie z Michałem Małachowskim, znanym na całym świecie projektantem, kreatorem trendów i twórcą nietuzinkowych projektów grafik samochodowych, oraz Piotrem Kaczyńskim, właścicielem agencji reklamowej AR Contact i jednej z największych w Polsce certyfikowanej drukarni 3M oferującej wydruki na foliach 3M ze specjalną gwarancją MCS, zaprezentuje w teorii i praktyce profesjonalną aplikację folii podczas warsztatów Car Wrap Design.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, w trakcie których certyfikowani aplikatorzy okleją folią 3MTM LX480 ścianę z tynkiem strukturalnym, a to wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, pozwalającej na dopasowanie się folii nawet do najbardziej wymagających powierzchni.

Relacje z działań 3M na Rema Days oraz konkursu będą udostępniane w czasie wydarzenia na oficjalnym kanale The Wrap Center na Facebooku (livestream).

Na stanowisku 3M podczas targów Rema Days 2020 (M9 w hali F), przedstawione zostaną najnowsza kolory folii do zmiany koloru auta 3MTM serii 2080. Nowy produkt powstał dzięki połączeniu doświadczenia instalatorów i sprawdzonej technologii z poprzednich serii. Eksperci opowiedzą o foliach graficznych 3MTM IJ180mC, a ponadto uczestnicy targów będą mogli zobaczyć 3MTM Knifeless, taśmy do aplikacji folii, które umożliwiają pracę z precyzją plotera bez ryzyka uszkodzenia lakieru oklejanego produktu, np. karoserii samochodu.

3M wspólnie z partnerami - Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl, oferującą wydruki z gwarancją 3MTM MCSTM oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center, zaprasza do swojej strefy na 3 dni niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Stoisko 3M na targach Rema Days 2020 będzie można odwiedzić w dniach 12-14 lutego (stoisko M9, hala F).


***

O firmie 3M
W ramach struktur 3M wykorzystujemy odkrycia naukowe naszej firmy i dzielimy się nimi, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi. Wartość sprzedaży 3M globalnie sięga ponad 30 miliardów dolarów, a 90 tysięcy naszych pracowników efektywnie współpracuje z Klientami na całym świecie. Więcej na temat innowacyjnych i odpowiadających na współczesne problemy rozwiązań 3M można przeczytać na stronie internetowej www.3M.com lub obserwując kanał firmy na Twitterze pod nazwą @3M lub @3MNewsroom.

O 3M w Polsce

3M Poland Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowego koncernu 3M, który w 2016 r. obchodził 25-lecie działalności na naszym rynku. W ciągu tego czasu firma zainwestowała w Polsce ponad 500 mln USD. 3M posiada obecnie 4 ośrodki produkcyjne w naszym kraju: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego oraz w Rabce. 3M zatrudnia w Polsce ponad 3 tys. pracowników i oferuje około 10 tys. produktów w ramach 4 grup biznesowych: Bezpieczeństwo i przemysł, Transport i elektronika, Ochrona zdrowia oraz Produkty konsumenckie. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k. Warszawy. Od 2013 r. we Wrocławiu działa nowoczesne Centrum Innowacji 3M, przestrzeń, w której firma prezentuje nowe technologie i rozwiązania. Trzy lata później, również we Wrocławiu, koncern uruchomił Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. We wrześniu 2017 r. z kolei otwarto Centrum Szkoleniowe 3M we Wrocławiu.
3M w Polsce tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy i możliwości rozwoju, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat z rzędu tytułu Solidnego Pracodawcy, wyróżnienia Great Place to Work® w 2016, 2017, 2018 i 2019 r. oraz tytułu „Pracodawcy Roku" w Industry Awards 2019 r. Działalność 3M w Polsce jest doceniane także przez organizacje branżowe. W 2017 r. projekt marketingowy 3M pod hasłem „Starcie Szlifierzy" wyróżniono Brązowym Mieczem KTR. Rok wcześniej projekt ten został nagrodzony przez Związek Firm PR Srebrnym oraz Złotym Spinaczem, a kampania reklamowa promująca naukowe rozwiązania firmy 3M zdobyła brązową statuetkę Effie®. Ponadto 3M w Polsce w 2019 r. zdobyło nagrodę „Tego, który zmienia polski przemysł", wręczoną przez magazyn Nowy Przemysł, a także kolejny raz zostało uznane za jedną z Najbardziej Etycznych Firm Świata według Ethisphere Institue.

Kontakt dla mediów

Dominika Pławiak
H+K Strategies
Tel: +48 603 330 473
dominika.plawiak@hkstrategies.com

Nadesłał:

HKStrategiesPL

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl