Dzień Dziecka, plac zabaw, do ZOO i nie tylko - myzyka i ZAiKS


2018-05-16
Każdy organizator Dnia Dziecka, jak stowarzyszenia dla dzieci, parki rozrywki, place zabaw i zoo, zaczynają promować organizowane przez siebie imprezy. Jak sprawić, że zabawa przy dobrej muzyce odbędzie się bez kary?

Muzyka nie tylko dla najmłodszych to nieodzowny element każdej imprezy dla dzieci. Cenra i Parki Zabaw, zarówno te pod gołym niebem jak i te zamknięte, dbają o to, aby nie tylko dzieci miały melodię do zabawy, ale także umilają czas rodzicom. Każdy właściciel takiego miejsca powinien zadbać o to, aby odtwarzać w nim energetyczne i wesołe utwory.

Coraz częściej w Centrach i Placach Zabaw możemy usłyszeć zwykłe nagrania z YouTube’a, a nie tylko znane piosenki dla dzieci. Stosując takie rozwiązanie wciąż musimy uważać m.in. na ZAiKS. Utwory dziecięce puszczane z YouTube’a są objęte licencjami i za ich publiczne odtwarzanie obowiązkowe jest płacenie opłat dla ZAiKS, STOART czy ZPAV. Kara za odtwarzanie będzie taka sama jak za znane piosenki i pewnie zostaniemy zmuszeni do podpisania umowy z ZAiKS-em.

Dzień Dziecka, plac zabaw i muzyka

Dzień Dziecka, plac zabaw i muzyka

W czasie kiedy najmłodsi szaleją opiekunowie korzystają z kawiarni i restauracji  umieszczonym przy placach zabaw, zoo, parkach przyrodniczych czy linowych. Tam odnajdują chwile na wytchnienie, relaks lub rozmowę ze znajomymi. Świadomi swojego biznesu właściciele wiedzą, jak w takim miejscu warto odtwarzać muzykę nastrojową i relaksacyjną. Dźwięki bawiących się dzieci dochodzące z placów zabaw są na tyle czasami intensywne, że mieszanie ich z reklamami albo wiadomościami radiowymi spowodują zupełnie odwrotną reakcję niż relaks, a nie o to przecież chodzi. Oprócz stracenia klienta zagrożeniem dla naszego biznesu jest również ZAiKS i jego opłaty lub kary za nielegalne odtwarzanie muzyki.

Spokój przy organizacji urodzin, innych imprez czy po prostu zabaw dla dzieci oraz kąciku na relaks dla rodziców bez dużych opłat za muzykę zapewni odtwarzanie muzyki bez opłat ZAiKS. Specjaliści w wyborze utworów do miejsca sprawią, że muzyka uświetni każde wydarzenie. Zasobna biblioteka utworów pozbawionych praw autorskich oraz certyfikat odtwarzania takich utworów są gwarancją spokojnego i pełnego sukcesu prowadzenia biznesu.Nadesłał:

APR Media
http://aprmedia.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl