Dzień Dziecka z TIKTOKERAMI w Centrum Janki


Dzień Dziecka z TIKTOKERAMI w Centrum Janki
2019-05-29
Już w sobotę 1 czerwca w godzinach 12.00-17.00 TikToki opanują Centrum Janki! Przyjdź na spotkanie z Filipem Zabielskim oraz Danielem Xantosem – TikTokerowymi gwiazdami, których filmiki cieszą się ogromną popularnością w sieci!

Sprawdź się w konkursie wiedzy o TikTokach, zobacz bitwę na filmy muzyczne oraz posłuchaj porad dotyczących kręcenia klipów i bezpieczeństwa w Internecie! A jeśli masz młodsze rodzeństwo – zabierz je ze sobą do kreatywnej strefy warsztatowej dla najmłodszych.

Dzień Dziecka w Centrum Janki to idealna okazja, aby na żywo poznać TikTokerowe gwiazdy – Filipa Zabielskiego oraz Daniela Xantosa. Będzie bardzo wesoło i bardzo ciekawie – zaproszeni goście zdradzą tajniki nagrywania filmików tak aby zaciekawiły miliony, wezmą udział w muzycznej bitwie na klipy oraz opowiedzą o bezpieczeństwie w mediach społecznościowych oraz sposobach obrony przed hejtem w sieci. Na uczestników TikTokerowej zabawy czekają także konkursy wiedzy o TikToku z nagrodami, a także wspólne zdjęcia z Filipem i Danielem.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie z myślą o maluchach powstanie strefa kreatywności z warsztatami cyrkowymi i balonowymi, malowaniem buziek oraz dużymi klockami piankowymi.

„Takiego wydarzenia w Centrum Janki jeszcze nie było! W sobotę, 1 czerwca, szykujemy atrakcje dla całej rodziny – dzieci i rodziców, a przede wszystkim nastolatków! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na spotkanie z gwiazdami aplikacji TikTok – Filipem Zabielskim i Danielem Xantosem! Wspólnie staniemy do bitwy muzycznej na najlepszego TikToka oraz dowiemy się, jak tworzyć popularne klipy, które zdobywają najwięcej ‘lajków’. Przyjdź wspólnie ze znajomymi i poznaj najbardziej rozpoznawalnych TikTokerów! Dobra zabawa gwarantowana” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

TikTok to aplikacja, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Aplikacja pozwala na nagranie krótkich form wideo pod dowolny utwór muzycznym, a nastolatkowie wykorzystują ją do prezentowania swoich umiejętności muzycznych, tanecznych czy aktorskich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia ponad 100 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 11 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl